Skip content

JAIN przyjeżdza do Polski świętować sukces przeboju “Come”! Przyjdź do Syreniego Śpiewu i posłuchaj jej na żywo!

JAIN przyjeżdza do Polski świętować sukces przeboju “Come”! Przyjdź do Syreniego Śpiewu i posłuchaj jej na żywo!

JAIN

AUTORKA MEGAPRZEBOJU „COME” NARESZCIE W POLSCE!

 

Piosenka francuskiej wokalistki JAIN „Come” (kliknij TUTAJ aby posłuchać) dzięki wykorzystaniu w reklamie ramówki jednej stacji telewizyjnej jest obecnie jednym z najpopularniejszych przebojów w Polsce. Utwór bije rekordy popularności (wielokrotnie trafiał na 1. miejsce na iTunes Singles Chart) i jest jedną z najczęściej odtwarzanych piosenek w polskich radiach. Co więcej, ‘Come’ w Polsce sprzedano, obejrzano i odsłuchano już w ilości klasyfikującej ją do statusu Złotej Płyty!

Kim jest JAIN? Jej fenomen będzie można poznać na własne oczy i uszy już 3 grudnia – wokalistka występująca tylko z towarzyszeniem gitary i samplera zagra w warszawskim klubie Syreni Śpiew w ramach imprezy Noc Koloru współorganizowanej z Radiem Kolor. Tego wieczoru na żywo zabrzmią utwory z jej debiutanckiej płyty „Zanaka”, która do sprzedaży trafi w najbliższym tygodniu (27.11). Wśród nich na pewno nie zabraknie tego, za który tego wieczora artystka otrzyma Złotą Płytę – „Come, come, my baby come…” .

Noc Koloru w Syrenim Śpiewie (Warszawa, ul. Szara 10a) 3 grudnia rozpocznie się o godz. 21.00. Występ JAIN planowany jest ok. 22.30. Wstęp wolny, selekcja.

 

WEŹ UDZIAŁ W WYDARZENIU