Skip content

2Cellos wykonają “Seven Nation Army” przed finałem Ligi Mistrzów UEFA. Zobacz klip

2Cellos wykonają “Seven Nation Army” przed finałem Ligi Mistrzów UEFA. Zobacz klip

W oczekiwaniu na nadchodzący Finał Ligi Mistrzów w piłce nożnej, 2Cellos przedstawiają swój najnowszy klip, zawierający porywającą wersję przeboju Seven Nation Army amerykańskiego zespołu rockowego The White Stripes. Nakręcony w chorwackim studio klip pokazuje Lukę Šulića i Stjepana Hausera szalejących w koszulkach Realu Madryt oraz FC Liverpool – dwóch wielkich drużyn biorących udział w tegorocznym finale Ligi Mistrzów UEFA.

 

Utwór w wersji audio dostępny jest we wszystkich serwisach streamingowych.

 

„Kochamy wspaniałe riffy i mocną perkusję, a to wszystko odnajdujemy w doskonałym „Seven Nation Army” zespołu The White Stripes” mówią 2CELLOS. „Pomyśleliśmy więc dlaczego by nie zagrać tego na naszych wiolonczelach? Mieliśmy świetną zabawę kręcąc to video i z wielką niecierpliwością czekamy na występ podczas finału Ligi Mistrzów. To będzie niezapomniane przeżycie!”.

 

Zespół wystąpi w sobotę 26 maja na stadionie w Kijowie przed finałowym meczem FC Real Madryt i FC Liverpool. Tuż przed rozpoczęciem tego najważniejszego w klubowej piłce meczu,

w oczekiwaniu na pojawienie się piłkarzy w tunelu zespół zaprezentuje swoją wersję “Seven Nation Army”, a następnie wykona hymn UEFA Champions League.

 

2Cellos to duet chorwackich wiolonczelistów prezentujący swój unikalny styl muzyczny łączący w sobie najlepsze cechy muzyki klasycznej, filmowej, pop i rocka. Niezależnie od tego czy grają Bacha, Vivaldiego czy szaleją na scenie prezentując utwory rockowe, Luka i Stjepan nie znają granic podczas swoich wykonań koncertowych. Podczas swojego ostatniego tourne amerykańskiego, składającego się z 28 koncertów, zespół zgromadził 150.000 widzów. Koncertują z powodzeniem na całym świecie występując w takich miejscach jak: Radio City Music Hall w Newym Yorku, Royal Albert Hall w Londynie oraz Sydney Opera House w Australii.  Wstępowali z Stevenem Tylerem, Andrea Bocellim, Red Hot Chili Peppers, Queens of the Stone Age, Georgem Michaelem a także dwukrotnie wyruszyli w trasę koncertową z Eltonem Johnem.

Na swoim koncie mają już 4 albumy ( wliczając w to swój album debiutancki) IN2ITION, Celloverse, oraz ostatni SCORE.

 

2CELLOS znajdziesz tutaj:

Strona internetowa: http://www.2cellos.com

Facebook: http://www.facebook.com/2Cellos
Twitter: http://www.twitter.com/2Cellos

Instagram: https://instagram.com/2cellosofficial/

YouTube: http://www.youtube.com/2CELLOSlive