Skip content

A GREAT BIG WORLD – inspirujący klip do nowego singla z bohaterami życia codziennego!

A GREAT BIG WORLD – inspirujący klip do nowego singla z bohaterami życia codziennego!

Popowy duet A Great Big World opublikował teledysk do utworu „Won’t Stop Running” (zobacz TUTAJ)  pokazujący ludzi, którzy pokonali w życiu ekstremalne wyznania. Wokalista formacji, Chad King, w 2007 roku miał zdiagnozowane stwardnienie rozsiane. Rokowania lekarzy nie były dobre – za siedem lat miał być już kompletnie sparaliżowany. „To było 9 lat temu a dzisiaj czuję się zdrowszy, niż kiedykolwiek. Pierwsza wersja klipu (obejrzyj TUTAJ) koncentrowała się wyłącznie na Kingu i jego koledze z zespołu – Ianie Axelu. Nowa opowiada historię aż 13 osób, sfilmowaną na biało-czarnej taśmie przez Lee Cherry’ego.

„Ian i ja chcieliśmy zaprosić do współpracy ludzi, których historia może zainspirować innych. Jesteśmy dumni, mogąc podzielić się tak pozytywnymi przykładami wykorzystania swojego potencjału przez tych ludzi. Oni pokazują, że jest dla nas jakaś nadzieja.” Obraz do „Won’t Stop Running” ukazuje tych, którzy wyszli z czegoś, co często wydaje się ślepym zaułkiem – chorób, wykorzystywania czy zastraszania. Pod koniec klipu Sidiki, cierpiący na paraliż dziecięcy, wstaje z wózka i tańczy, a Bev Brown, który o jednym płucu aż dwa razy wygrał walkę z rakiem mimo braku ubezpieczenia, dumnie pręży się przed kamerą.

„Won’t Stop Running” pochodzi z ostatniej studyjnej płyty A Great Big World „When the Morning Comes”, która ukazała się w listopadzie ub.r.