Skip content

A$AP FERG ogłasza premierę nowej płyty “ALWAYS STRIVE AND PROSPER”!

A$AP FERG ogłasza premierę nowej płyty “ALWAYS STRIVE AND PROSPER”!

A$AP Ferg to jeden z najbardziej aktywnych członków hiphopowego kolektywu A$AP Mob. Ma na koncie już jedną płytę (“Trap Lord” z 2013 r.), i właśnie ogłosił premierę nowego krążka. Always Strive and Prosper (litery ASAP nie występują tu przypadkowo) ukaże się 22 kwietnia w wersji cyfrowej, i 6 maja na płycie CD i LP. Singlem promującym  wydawnictwo jest „New Level” z gościnnym udziałem Future’a (obejrzyj KLIP) i „Let It Bang”, którego fragment posłuchać można na oficjalnym profilu artysty na Instagramie.

Always Strive and Prosper zapowiadany jest jako album przełomowy, mający podtrzymać pozycję, jaką ugruntowała w kulturze hiphopowej poprzednia płyta Ferga. W retrospekcyjnych tekstach wraca do dorastania w Harlemie i pracy w lodziarni Ben & Jerry’s, skąd został zwolniony za dodawanie klientom dodatkowych porcji lodów. „To  moje najbardziej udane dzieło. Pokazuje różnorodność wykonywanej przeze mnie muzyki. Jej celem było lepsze poznanie mojej osoby – skąd się wywodzę, z kim się wychowywałem i w otoczeniu kogo żyję dzisiaj. A także zachęcenie żeby zawsze się starać i rozwijać (always strive and prosper), bo skoro w życiu udał się jakiemuś dzieciakowi z Harlemu, to może udac się każdemu!”

O A$AP Fergu usłyszeliśmy w 2012 roku. Udzielał się na debiutanckiej płycie A$AP Rocky’ego LING.LIVE.A$AP, koncertował u boku Rihanny i Drake’a. Jego pierwsza płyta dotarła go 9. miejsca na liście Billboardu a pochodzą z niego takie przeboje jak “Work REMIX (feat. A$AP Rocky, French Montana, Trinidad James & ScHoolBoy Q) i “Shabba (feat.  A$AP Rocky)”. Jest też innowatorem w świecie sztuki I mody, o czym świadczą jego kontrakty z firmą Adidas i AGOLDE.

Więcej o A$AP Ferg:

Website: http://www.asapferg.com/

Twitter: https://twitter.com/ASAPferg

Facebook: https://www.facebook.com/asapfergofficial

Instagram: https://instagram.com/asapferg/