Skip content

AC/DC pokazują klip do nowego singla “Play Ball”

AC/DC pokazują klip do nowego singla “Play Ball”

Gorące kobiety, gra w piłkę i dobry rock – muzycy AC/DC dobrze znają swoich fanów. Klip do najnowszego singla grupy – piosenki „Play Ball” właśnie ujrzał światło dzienne i nie brakuje w nim żadnych z tych trzech elementów –  można go obejrzeć już ponizęj. Tradycyjnie – ile osób, tyle opinii –  ale jedno jest pewne: Brian, Angus i spółka doskonale wiedzą co robią. Klip nakręcony w ubiegłym miesiącu w Londynie reżyserował stały współpracownik zespołu – David Mallet. Jak napisał o “Play Ball” RollingStone.com – jest to klasyczne “AC/DC od początku do końca” i dowód na to, że „nic nie jest w stanie zatrzymać najbardziej wiarygodnego zespołu w historii hard rocka”.

„Play Ball” zwiastuje nowy album AC/DC „Rock Or Bust”, który do sprzedaży trafi już 2 grudnia. 11 Nowym kompozycjom towarzyszy specjalna, trójwymiarowa okładka dająca wrażenie rozpadającego się logotypu zespołu. To pierwszy nowy materiał zespołu od 6 lat i płyty „Black Ice”, która rozeszła się w nakładzie ponad 8 milionów egzemplarzy.

Wszyscy, którzy zamówią album w serwisie iTunes już teraz otrzymają do natychmiastowego pobrania wspomniany singiel „Play Ball”.

 

Tracklista “Rock or Bust” :

1.            Rock or Bust

2.            Play Ball

3.            Rock The Blues Away

4.            Miss Adventure

5.            Dogs of War

6.            Got Some Rock & Roll Thunder

7.            Hard Times

8.            Baptism By Fire

9.            Rock the House

10.          Sweet Candy

11.          Emission Control