Skip content

ALAN WALKER w duecie z NOAH CYRUS! Posłuchaj najnowszego singla “All Falls Down” już teraz!

ALAN WALKER w duecie z NOAH CYRUS! Posłuchaj najnowszego singla “All Falls Down” już teraz!

Zaledwie z czterema singlami na koncie, Alan Walker jest jednym z najjaśniejszych nazwisk współczesnej muzyki elektronicznej i jednym z najczęściej odtwarzanych artystów w serwisach streamingowych. Właśnie powrócił z nowym singlem „All Falls Down” (zobacz klip TUTAJ), w którym gościnnie występuje amerykańska wokalistka Noah Cyrus oraz brytyjski DJ Digital Farm Animals. Utwór opowiada o tym jak ważne jest być przy kimś w momencie, kiedy wszystko się wali” mowi Digital Farm Animals. „Cieszymy się, że mogliśmy z Noah wziąć udział w tej kolaboracji nie tylko z niesamowitym artystą, ale i naszym dobrym kumplem Alanem!”.

Od czasu ukazania się w gruniu 2015 roky singla ‘Faded’ Alan Walker nie schodzi ze szczytów list przebojów za sprawą kolejnych hitów – ‘Sing Me To Sleep’, ‘Alone’ i ostatnio ‘Tired’ z udziałem Gavina Jamesa. W międzyczasie ukazały się także utwory instrumentalne – ‘The Spectre’, ‘Routine’ i ‘Ignite’. Do dzisiaj utwory Walkera odtwarzano ponad 4 miliardy razy a klip do ‘Faded’ dołączył do ekskluzywnego grona teledysków odtwarzanych na YouTube ponad miliard razy. Alan znany jest też z remixów – najsłynniejsze to te zrobione dla Sia, Coldplaya, Charli XCX i Bruno Marsa.

Jego wyprzedana trasa koncertowa po Europie i obu Amerykach zakończy się 11 grudnia występem na gali przyznania Nagród Nobla w Norwegii.