Skip content

Album “Chapter One” Gromeego w zaledwie tydzień od premiery osiągnął status Złota!

Album “Chapter One” Gromeego w zaledwie tydzień od premiery osiągnął status Złota!

Płyta „Chapter One” premierę miała 16 marca. Album zebrał wiele pozytywnych recenzji. Został doceniony nie tylko przez krytyków muzycznych, ale też przez publiczność zdobywając w szybkim tempie status Złotej Płyty!

Gromee to obecnie jeden z najpopularniejszych DJ-ów w Polsce. Ma na swoim koncie wiele znanych hitów, jednak wielu Polaków jeszcze niedawno nie wiedziała, że stworzył je rodak. Sytuacja zmieniła się niecałe 4 tygodnie temu, gdy Gromee wygrał Krajowe Eliminacje do Konkursu Eurowizji 2018. W Lizbonie wraz ze szwedzkim wokalistą Lukasem Meijerem zaprezentują się z utworem „Light me up” (OBEJRZYJ TELEDYSK).

Płyta Gromee’ego to jego odpowiedź na rosnące od jakiegoś czasu zapotrzebowanie na klubowe, elektroniczne brzmienia.

Muzyka taneczna zawsze była obecna, ale rzeczywiście funkcjonowała jakby w innej lidze – królowała na imprezach, a niekoniecznie na antenach radiowych. Dziś weszła do głównego nurtu, bo w międzyczasie zmienił się świat i jego postrzeganie dźwięków. Ludzie oswoili się z elektroniką, czy raczej pop-elektroniką. Poza tym muzyka taneczne jest bardzo pozytywna i energetyczna, a my potrzebujemy uśmiechu, tańca, słońca i energii – wyjaśnia Gromee.

Na płycie znajdują się najpopularniejsze produkcje artysty, w tym super hity: „Fearless” (ZOBACZ TELEDYSK), „Spirit” (ZOBACZ TELEDYSK), „Runaway” (ZOBACZ TELEDYSK), „Without You” (ZOBACZ TELEDYSK), czy wspomniane wcześniej „Light me up (OBEJRZYJ TELEDYSK) oraz niepublikowane do tej pory utwory i remiksy.

Gromee już od kilku lat regularnie koncertuje po całej Polsce, a jego sety goszczą w najlepszych klubach i festiwalach w kraju. Współpracuje nie tylko z zagranicznymi artystami. Na koncie ma również m.in. remiks dla Ani Dąbrowskiej (POSŁUCHAJ) i Beaty Kozidrak. W ubiegłym roku za swoje dokonania został nagrodzony statuetką i statusem najlepszego Producenta Muzycznego i DJ-a w kraju.

Płyta do kupienia/ odsłuchania: https://GROMEE.lnk.to/ChapterOne

 

Tracklista „Chapter One”:

 1. Fearless feat. May-Britt Scheffer
 2. Lingo feat. Mahan Moin
 3. Follow You feat. Wurld
 4. Light Me Up feat. Lukas Meijer
 5. Spirit feat. Mahan Moin
 6. Who Do You Love feat. Wurld
 7. Without You feat. Lukas Meijer
 8. Gravity feat. Andreas Moe
 9. Runaway feat. Mahan Moin
 10. All Night 2017 feat. WurlD
 11. Hurricane feat. Terri B!
 12. 2BA
 13. Ania Dąbrowska – Nieprawda (Gromee Remix)
 14. Beata – Upiłam się Tobą (Gromee Remix)

 

GROMEE w Internecie:

Facebook | Instagram | YouTube