Skip content

Alicia Keys powraca z nowym albumem! “HERE” już 4 listopada!

Alicia Keys powraca z nowym albumem! “HERE” już 4 listopada!

ALICIA KEYS powraca z nową płytą! Premiera „HERE” już 4 listopada!

Nowy singiel „Blended Family (What You Do For Love)” już dostępny w serwisach cyfrowych!

 

 

 

Na ten krążek czekaliśmy od dawna! Alicia Keys powraca z nową studyjną płytą „HERE”. Album trafi do sprzedaży 4 listopada nakładem należącej do Sony Music wytwórni RCA Records.

 

Na krążku „HERE” Alicia porusza wszystkie tematy, które są dla niej najważniejsze – od aktualnej kondycji ludzkości po politykę światową.  Promuje go nowy singiel – „Blended Family (What You Do For Love)” z gościnnym udziałem  popularnego rapera A$AP Rocky. Keys  jest autorką tekstu i współproducentką (obok Marka Barsona) utworu, który jest odzwierciedleniem szczerości prezentowanej na całym albumie.

 

Inspiracją dla „Blended Family (What You Do For Love)”  była osobista podróż mojej rodziny  zmierzająca ku głębszemu zrozumieniu, współczuciu, wsparciu i miłości. Dla mnie, pojęcie rodziny nie ma jednej definicji,  a współczesna rodzina tworzona jest przez różnych, pięknych ludzi,  którzy stawiają miłość na pierwszym miejscu.” –stwierdza Keys.
Pobierz / posłuchaj „Blended Family (What You Do For Love)” TUTAJ!

 

Prawdziwa, intymna i muzycznie prowokująca – taka jest nowa płyta „HERE” – każdy utwór to spowiedź,  a każda melodia to modlitwa.

Za produkcją większości utworów na płycie stoi kreatywna grupa, określana przez artystkę jako ILLuminaries. Jej skład tworzy Keys, Mark Batson (autor tekstów/producent); Swizz Beat (raper/producer ) oraz Harold Lilly (współpracujący z nią od wielu lat tekściarz).  Ten album to lista tematów i zagadnień, które Alicia chciała poruszyć I pogłębić. W efekcie nawiązuje on do jej nowojorskich korzeni i kultury hip-hopowej.

 

Tym albumem dotarłam do TUTAJ. Miejsca, gdzie jestem gotowa szczerze spojrzeć na siebie w lustrze, ale także dostrzec rzeczywistość, tego kim się staliśmy  w obecnym świecie. Dobro, brzydotę, cienie, światło. Zdałam sobie sprawę z tego, że abyśmy mogli się rozwijać, zrozumieć i zaakceptować nawzajem, musimy poznać własną złożoność.  Musimy być w stanie o tym rozmawiać i spotkać się w tym miejscu, w jakim się znajdujemy, TUTAJ.” – dodaje Keys.

 

 

Album „HERE” można już teraz zamawiać w przedsprzedaży pod tym linkiem!

 

Na płycie znalazło się 18 utworów, w tym wcześniej ujawniony przebój ‘In Common” oraz ballada “Hallelujah”. Pełna lista piosenek zostanie ujawniona wkrótce!

 

***

Więcej informacji o Alicia Keys: Oficjalna strona | Facebook | Twitter