Skip content

Amy Lee (Evanescence) ujawnia drugi solowy singiel – posłuchaj “Speak To Me” już teraz!

Amy Lee (Evanescence) ujawnia drugi solowy singiel – posłuchaj “Speak To Me” już teraz!

AMY LEE – WOKALISTKA EVANESCENCE – UJAWNIA NOWY SINGIEL SOLOWY

 

“SPEAK TO ME” PROMUJE FILM

VOICE FROM THE STONE

 

Wokalistka Evanescence po sukcesie ujawnionego przed Walentynkami singla “Love Exists” powraca z nowym utworem solowym. „Speak To Me” promować będzie film Voice From The Stone, w którym w goli głównej występuje znana z Gry o Tron Emilia Clarke. Osadzony w latach 50-tych ubiegłego wieku thriller opowiada historię pielęgniarki pomagającej chłopcu, który zamilkł po śmierci matki. Trailer do filmu w ciągu 24 godzin zanotował ponad milion odtworzeń.

Zapowiedź nagrania piosenki Amy zamieściła w internecie jeszcze w kwietniu ub.r. Nagrany w legendarnych studiach Skywalker Ranch materiał pokazuje proces nagrywania wokali, w tle słychać też melodię piosenki graną na klawiszach. Utwór odsłuchać i pobrać można pod TYM ADRESEM.

Amy: “Jest wiele powodów, dla których podjęłam się pracy nad tą piosenką. VOICE FROM THE STONE opowiada bardzo wzruszającą historię chłopca, który przestał mówić po stracie matki. Sama jestem młodą matką, więc było to dla mnie bardzo wzruszające. Miałam zaszczyt pracować blisko z Ericem Howellem, reżyserem filmu,

i Michaelem Wandmacherem, który skomponował do niego muzykę. Oglądając wstępną wersję filmu bardzo się wzruszyłam i zaraz zaczęłam pisać ‘Speak to Me’. Rzadko zdaża mi się aż taki przypływ kreatywności. I jestem bardzo zadowolona z rezultatu.

Klip do tego utworu nakręciliśmy w Sienie we Włoszech – w tej samej lokacji co film. W filmie tworzymy historię równoległą do tej z filmu, pokazujemy uczucie, jaka łączyło Malvinę ze swoim synem i to udowadniamy, że miłość jest silniejsza niż śmierć”. Premiera teledysku już wkrótce.

Grupa Evanescence pracuje w studio nad nową płytą, której premiera planowana jest na jesień tego roku.

20 Czerwca zespół wystąpi po raz pierwszy w Polsce na Torwarze – bilety na to wydarzenie są jeszcze w sprzedaży.

 

Amy Lee

http://amyleeofficial.com

https://www.facebook.com/AmyLeeOfficial

https://twitter.com/amyleeev

https://www.instagram.com/amylee

http://www.bmg.com/us

 

 

Voice From The Stone

http://www.voicefromthestone.com

https://www.facebook.com/voicefromthestone

https://twitter.com/VoiceFromTheSto

https://www.instagram.com/voicefromthestone