Skip content

ANDREW W.K. prezentuje pierwszy utwór z nowej płyty – posłuchaj “Music Is Worth Living For”!

ANDREW W.K. prezentuje pierwszy utwór z nowej płyty – posłuchaj “Music Is Worth Living For”!

Światowej sławy wokalista rockowy, multiinstrumentalista i producent Andrew W.K. ujawnił pierwszy utwór z nowej, zapowiadanej na 2 marca płyty „You’re Not Alone”  – utwór o wzniosłym tytule „Music Is Worth Living For” można posłuchać już teraz TUTAJ. Utwór utrzymany jest w charakterystycznym dla Andrew W.K. stylu pełnym emocji, chóralnych wokaliz i maksymalnej dawki rocka, dla którego… warto żyć!

Andrew o nowym utworze: ‘To manifest mojej miłości do muzyki. Przypomnienie, że nawet jeżeli wydaje się, że nie ma po co żyć, muzyka potrafi na nowo rozbudzić chęć do życia. Jest niepojętym fenomenem, który pomaga przezwyciężać ból i nadaje nowego znaczenia zwykłym czynnościom życiowym. Osobiście uważam, że słuchanie muzyki robi z nas lepszych ludzi.”

Bez cienia przesady można stwierdzić, że nikt nie imprezował dłużej, częściej i mocniej niż Król Imprezy – Andrew W.K. Jednoosobowy człowiek-maszyna od początku kariery głosi jedno przesłanie – Improwanie to życie, a życie to imprezowanie. ‘You’re Not Alone’ będzie pierwszym albumem z nowym materiałem od prawie 12 lat i przynosi wszystko, czego można było spodziewać się po Andrew – wysokooktanowy rock’n’roll napędzany zaraźliwymi hymnami rockowymi. Pełna ekstremów twórczość jest wciąż radosna i imprezowa, jak również pełna sprzeczności i wnosząca spory zamęt. I zgadza się to z filozofią Andrew W.K. , który od początku twierdzi, że akceptację samego siebie można osiągnąć tylko znając swoje mocne i słabe strony, poznając się w sytuacja komfortu i zagrożenia. Wówczas nasz wewnętrzny głos, muzyka samoświadomości, staje się naszym przewodnikiem przez dobre i złe chwile. Jak w tytule nowej płyty – nie jesteś już sam.

You’re Not Alone Tracklista

 1. The Power of Partying
 2. Music Is Worth Living For
 3. Ever Again
 4. I Don’t Know Anything
 5. The Feeling of Being Alive
 6. Party Mindset
 7. The Party Never Dies
 8. Give Up On You
 9. Keep On Going
 10. In Your Darkest Moments
 11. The Devil’s On Your Side
 12. Break The Curse
 13. Total Freedom
 14. Beyond Oblivion
 15. Confusion and Clarity
 16. You’re Not Alone

http://andrewWK.com/

https://www.facebook.com/andrewwk

https://twitter.com/AndrewWK

https://www.instagram.com/andrewwk/

https://www.youtube.com/user/AndrewWK