Skip content

Arab wraca z nowym singlem. Posłuchaj numeru “Ruchy”

Arab wraca z nowym singlem. Posłuchaj  numeru “Ruchy”
Arab wraca z nowym singlem. Posłuchaj  numeru “Ruchy”

Arab – Ruchy (prod. Louis Villain)

OBEJRZYJ KLIP/POSŁUCHAJ SINGLA

Arab wraca z nowym singlem!

Arab, czyli jedna z najbardziej charyzmatycznych postaci na polskiej rapowej scenie prezentuje najnowszy singiel pt. „Ruchy” .

Kilkumiesięczna „muzyczna cisza” spowodowana była szukaniem inspiracji oraz ciężką pracą nad nowymi tekstami i koncepcjami numerów. Nowy singiel został wyprodukowany przez Louisa Villaina znanego ze współpracy z m.in. Avim.

Za zrealizowany w całości w Krakowie teledysk odpowiada niezawodna ekipa – Grube Filmy.

Singiel „Ruchy” dostępny jest na wszystkich platformach stramingowych, a klip możecie znaleźć na oficjalnym kanale Araba na YouTube.

   Foto. Przemysław Lejewski 

Biografia:

Arab pochodzący ze Świlczy raper, który trafił do szerszej publiczności w 2013 roku za pośrednictwem programu „ŻYWYRAP!”. Artysta swoim charyzmatycznym stylem zyskał niezwykłą sympatię widzów w całej Polsce, o czym mogą świadczyć milionowe wyświetlenia teledysków oraz pozytywne recenzje jego projektów muzycznych. MC ma na swoim koncie trzy podziemne wydawnictwa oraz oficjalny debiutancki krążek „Kosmos”, który ukazał się w 2017 roku. Styl Araba ciągle ewoluuje, w swoich tekstach raper porusza całe spektrum kwestii od metafizycznych zagadnień, po sportowe, motywujące wręcz do działania treści. W 2018 roku Arab podpisał kontrakt z Sony Music Entertainment Poland i obecnie pracuje nad nowym solowym materiałem.

Dyskografia:

„Kosmos” – 2017

„AH!” – 2016

„Rabusie bitów” – 2015

„Na fejmie” – 2014

Obserwuj Araba na:

Facebook | Instagram | YouTube 

Znajdziesz nas na:

Facebook | Instagram | Twitter | YouTube | WWW