Skip content

Backstreet’s Back! Zobacz teledysk do nowego singla Backstreet Boys!

Backstreet’s Back! Zobacz teledysk do nowego singla Backstreet Boys!

BACKSTREET’S BACK!

 

NOWY SINGIEL BACKSTREET BOYS

“DON’T GO BREAKING MY HEART”

 

ZOBACZ TELEDYSK

 

 

Backstreet Boys powracają! Zespół obchodzi właśnie 25-lecie istnienia. Z tej okazji chłopaki wydali zupełnie nowy singiel “Don’t Go Breaking My Heart” (POSŁUCHAJ)! Teledysk do utworu wyreżyserowali wieloletni współpracownicy Backstreet Boys, Rich + Tone.

 

“Kiedy tylko usłyszeliśmy tę piosenkę, wiedzieliśmy że jest czymś wyjątkowym” – mówi Kevin Richardson. “Zwariowaliśmy na punkcie pianina i syntezatorów oraz tego momentu, kiedy w drugiej zwrotce wchodzi groove! Świetka zwrotka, hook i melodie.  To coś, czego chce się słuchać w kółko”.

 

Backstreet Boys nagrali nowy utwór po zakończeniu pierwszej części rezydentury w Las Vegas. “Don’t Go Breaking My Heart” to utwór, który ma w sobie energię grupy, która ma za sobą niesamowity rok i której udało się włożyć cały swój entuzjazm w nowy singiel! W ostatnim czasie zespół zdobył swój pierwszy numer 1 na liście przebojów country dzięki współpracy z Florida Georgia Line oraz pracował z wieloma nowymi producentami.

 

“Ciężko pracowaliśmy przez ostatnie 25 lat” – mówi AJ McLean – “Ze wsparciem RCA i wszystkich naszych współpracowników, wiemy, że będziemy mogli występować dla naszych fanów, zarówno nowych, jak i tych wiernych od lat, przez jeszcze długi czas. Czujemy się, jakbyśmy dopiero zaczynali!”

 

“Don’t Go Breaking My Heart” dostępny jest już we wszystkich serwisach cyfrowych. Utwór napisał Stephen Wrabel (Ellie Goulding), a wyprodukowali go Stuart Crichton (Kesha) i Jamie Hartman (James Bay).

 

Backstreet Boys mają na koncie niezliczoną liczbę utworów, które podbiły pierwsze miejsca list przebojów, liczne nagrody, wyprzedany trasy koncertowe i ponad 130 milionów sprzedanych płyt. Żaden inny boysband w historii muzyki pop nie odniósł takiego sukcesu!

 

Więcej o Backstreet Boys:

WWW | Facebook | Twitter | Instagram | YouTube