Skip content

Bakermat i Kiesza połączyli siły w parkietowej petardzie!

Bakermat i Kiesza połączyli siły w parkietowej petardzie!

Holenderski producent i DJ Bakermat, połączył siły z kanadyjską wokalistą Kiesza, a efektem ich zaskakującej współpracy jest singiel „Don’t Want You Back”!

Zawadiacki wokal autorki radiowego i klubowego hitu „Hideaway” tworzy z dynamicznym, lekko oldskulowym beatem Bakermata wybuchową mieszankę. Tego lata będzie płonąć od niej niejeden parkiet!

 

Posłuchaj / pobierz singiel „Don’t Want You Back” TUTAJ.

 

Teledysk (zobacz TUTAJ) do utworu pozwala nam… zajrzeć za jego kulisy i zobaczyć, jak uzależniającej melodii „Don’t Want You Back” próbuje oprzeć się ekipa realizująca klip. Wideo pełne jest szalonych strojów oraz tanecznej choreografii inspirowanej kolorową erą kaset VHS z gwiazdami fitnessu, idealnie pasując do tego przebojowego numeru.

 

„Don’t Want You Back” to kolejny utwór Bakermat, który ma szanse na duży sukces. Jego poprzedni singiel „Living” w ciągu kilku miesięcy tylko na Spotify odsłuchano ponad 25 milionów razy. Znany ze swojej umiejętności łączenia deephouse’owych melodii i jazzowych elementów producent osiągnął światowy sukces dzięki przebojom takim jak „One Day (Vandaag)”i „Teach Me”. Nadchodzące lato będzie dla Bakermata szczególnie intensywne – przed nim między innymi występy na Ibizie, węgierskim Sziget Festival i belgijskim Pukkelpop.

***.

Więcej informacji o Bakermat: Soundcloud | Facebook | Twitter