Skip content

Beata Kozidrak prezentuje teledysk do wakacyjnego hitu “Upiłam się Tobą”!

Beata Kozidrak prezentuje teledysk do wakacyjnego hitu “Upiłam się Tobą”!

Beata Kozidrak prezentuje teledysk do wakacyjnego hitu „Upiłam się Tobą”!

ZOBACZ KLIP DO „UPIŁAM SIĘ TOBĄ” TUTAJ

POBIERZ „UPIŁAM SIĘ TOBĄ” TUTAJ

 

 

W minionym tygodniu Beata Kozidrak zaprezentowała kolejny po „Bingo” utwór zapowiadający jej trzecią solową płytę. „Upiłam się Tobą” to murowany hit tych wakacji! Lekka, popowa, wpadająca w ucho kompozycja doczekała się właśnie teledysku.  Obraz jest zbiorem przeplatających się scen z udziałem Artystki. Klip niejako zdradza kulisy pracy Beaty Kozidrak. W teledysku możemy zobaczyć piosenkarkę w trakcie koncertu, na spotkaniu z fanami, a także poza sceną – odpoczywającą w pokoju hotelowym, na jachcie, czy… na wrotkach.

Zdjęcia do klipu trwały 3 dni. Ujęcia koncertowe zostały zarejestrowane podczas koncertu trwającej właśnie trasy Bingo Tour w Lublinie. Ujęcia wakacyjne zrealizowano w Trójmieście i na Helu w ostatnich dniach maja.

 

Pierwszy album Kozidrak, pt. „Beata” został wydany w 1998 roku. Solową dyskografię artystki zamyka album „Teraz płynę” z 2005 roku. Oba krążki otrzymały status podwójnej Platynowej Płyty. Płyta z nowym materiałem, na którym pojawią się „Upiłam się Tobą” oraz „Bingo” ukaże się 16 września nakładem Sony Music Poland.

 

 

***

FB Beata: https://www.facebook.com/beatakozidrakofficial/?fref=ts

Instagram Beata: https://www.instagram.com/beatakozidrak/

 

FB Sony Music: https://www.facebook.com/sonymusicpoland/?fref=ts

Instagram: https://www.instagram.com/sonymusicpoland/?hl=pl

Twitter: https://twitter.com/sonymusicpl?lang=pl

http://www.sonymusic.pl/