Skip content

Beata Kozidrak z nastrojową balladą na jesienne wieczory!

Beata Kozidrak z nastrojową balladą na jesienne wieczory!

„Miłość jest obok nas” wyśpiewuje artystka w towarzystwie Chóru Gospel Radom pod kierownictwem Iwony Skwarek. Emocjonalny tekst to niewątpliwa siła tej kompozycji. Delikatna melodia i kojący wokal Beaty Kozidrak to zastrzyk energii na jesienną słotę. Nadzieja na wiosnę, zarówno w powietrzu, jak i sercu. POSŁUCHAJ TUTAJ.

„B3” to trzeci solowy krążek artystki, na który fani czekali aż 11 lat! Album w zaledwie cztery miesiące od premiery pokrył się złotem. Beata po raz pierwszy w swojej karierze tak bardzo zaangażowała się w tworzenie materiału. Jest nie tylko autorką wszystkich tekstów, ale także kompozytorką i współkompozytorką większości piosenek. Chciałam być przy każdej rodzącej się nucie.  To był wyjątkowo intensywny i wyczerpujący czas, ale niezwykle satysfakcjonujący. Każda piosenka wywoływała we mnie eksplozję radości i nakręcała mnie mega optymistycznie – opowiada artystka.

Płytę do tej pory promowały single: „Bingo” (status Platynowej Płyty) – ZOBACZ KLIP, „Upiłam się tobą” (status podwójnej Platynowej Płyty) – ZOBACZ KLIP, „Niebiesko – zielone” ZOBACZ KLIP, „Ruchome Wydmy” ZOBACZ KLIP, „Letni Wiatr” POSŁUCHAJ.

Album ukazał się w dwóch wersjach: standardowej i deluxe. Dodatkową gratką będzie winylowa wersja B3, która na półki sklepowe trafi 1 grudnia.

 

Obserwuj BEATĘ w Internecie:

Facebook | YouTube | www

Znajdziesz nas na:

Facebook | Instagram | Twitter | YouTube | WWW