Skip content

Benny Benassi & Vassy prezentują utwór “Even If”!

Benny Benassi & Vassy prezentują utwór “Even If”!

Benny Benassi & Vassy prezentują utwór„Even If”!

 

Włoski producent Benny Benassi i australijski piosenkarz/tekściarz Vassy podjęli się współpracy nad nowym utworem!

Jej efektem jest utwór „Even If” – to piękna piosenka, która łączy w sobie charakterystyczne dla Benassiego brzmienia klawiszy,  delikatnie elementy perkusji wyraziste house’owe rytmy, a wszystko to połączone ze zmysłowym wokalem Vassy’ego.

 

Posłuchaj „Even If” na YouTube lub w streamingu/kup wersję cyfrową – TUTAJ!

 

„Even If” to pierwszy utwór, który legendarny Benassi wypuścił w 2016 roku. Producent ma na swoim koncie m.in. wielki globalny hit „Satisfaction” wydany w 2003 roku oraz współpracę z Chrisem Brownem w 2011 roku, z której narodził się przebój „Beautiful People”. Utwór zdobył #1 klubowej listy przebojów w Stanach Zjednoczonych oraz znalazł się w TOP10 rozgłośni radiowych w całej Europie. Jego kolejna kolaboracja, tym razem z wokalistą Gary’m Go przyniosła mu hit „Cinema”, którego remix w wykonaniu Skrillexa przez blisko 6 miesięcy utrzymywał się w TOP10 Dance Chart amerykańskiego iTunes oraz w międzyczasie zgarnął nagrodę Grammy w kategorii „Best Remixed Recording”.

 

Vassy to jedno z najgorętszych nazwisk muzyki klubowej, który zaistniał się na rynku w 2014 roku za sprawą Davida Guetty i Showteka. Ich wspólny utwór „BAD” okazał się międzynarodowym hitem – teledysk do tej piosenki ma ponad 484 mln odtworzeń! W 2015 muzyk podjął współpracę z Tiesto i KSHMR, a efektem jest hymn „Secret”, o którym wystarczy powiedzieć, że ma 64 mln odtworzeń na Spotify.

***

Więcej o Benny Benassi: Oficjalna strona | Facebook | Twitter| Soundcloud | Youtube

Więcej o Vassy: Oficjalna strona | Facebook | Twitter