Skip content

BEYONCE – obejrzyj klip do piosenki “Sorry” !

BEYONCE – obejrzyj klip do piosenki “Sorry” !

W kwietniu tego roku Beyonce po raz drugi w historii zaskoczyła fanów, wydając bez zapowiedzi nową płytę studyjną. „Wizualny album” jak określano projekt Lemonade, stanowiło 12 nowych piosenek i film, scalający w jedną całość teledyski do wszystkich utworów. Lemonade najpierw dostępna była wyłącznie w serwisie TIDAL a na początku maja trafił do sprzedaży cyfrowej (pobierz z iTunes) i trafił na półki sklepowe w formie CD+DVD.

Do tej pory żaden z teledysków nie trafił do ‘powszechnego’ obiegu – aż do teraz! Na pierwszy ogień artystka udostępniła właśnie klip do numeru ‘Sorry’ (kliknij TUTAJ aby obejrzeć). Oprócz Beyonce, zobaczymy w nim m.in. gwiazdę tenisa – Serenę Williams. Utwór jest pierwszym singlem przeznaczonym do promocji nowej płyty.

 

Warto dodać, że album „Lemonade” już teraz został obwołany Płytą Roku 2016 wg magazynu Rolling Stone. Trafił na 1. miejsce iTunes Album Charts w 102 krajach a w 14 krajach pokrył się Podwójną Platyną, Platyną lub Złotem (w tym w Polsce). Beyonce jest też jedyna artystką, która wszystkich swoich 6 płyt umieściła na szczycie Billboard Top 200. Za kilka dni artystka rozpoczyna europejską część swojej trasy koncertowej, w ramach której najbliżej Polski wystąpi m.in. w Sztokholmie i Frankfurcie.