Skip content

Bleachers powracają z nowym singlem – “Don’t Take The Money” zapowiadającym nowy album!

Po trzech latach od premiery krążka „Strange Desire”, grupa Bleachers powraca z nowym singlem. Dynamiczny „Don’t Take The Money” zapowiada nowy album, który ma ukazać się na początku wakacji.

 

Posłuchaj/ pobierz „Don’t Take The Money” TUTAJ!

 

Formacja BLEACHERS, grająca alternatywny pop z domieszką gitar, powstała jako solowy projekt firmowany przez Jacka Antonoffa, gitarzystę i drugiego wokalistę zespołu fun., trzykrotnego zdobywcę Grammy.

 

 

‘Don’t Take The Money’ (‘Nie bierz pieniędzy’) to fraza, którą ciągle powtarzam w swojej głowie. Nie ma to nic wspólnego z pieniędzmi. Znaczy tyle, co podążaj za światłem. Nie ignoruj przeczuć. Don’t Take The Money’ powtarzam sobie, kiedy staram się pozostać na dobre drodze. W przypadku tej piosenki, piszę tu o moim związku, zwrotka i refren opisują przeszłość i walkę, która prowadzi do euforii, gdy dostrzega się światełko w tunelu, czyli związek z kimś innym.” – tak o utworze mówi Jack Antonoff.

 

Poza działalnością w Bleachers, Jack Antonoff jest uznanym producentem i autorem tekstów. Współpracował m.in. z: Taylor Swift, Sara Bareilles, Zayn (współtwórca hitu „I Don’t Wanna Live Forever”), Sia, Tegan & Sara, Carly Rae Jepsen, Troye Sivan, Lorde. W 2014 r ukazał się debiutancki album grupy zatytułowany „Strange Desire”.

***

Więcej informacji o Bleachers: Oficjalna strona | Facebook | Twitter | Instagram