Skip content

BOB DYLAN jakiego jeszcze nie słyszeliście! Oto ‘Masters Of War (The Avener Rework)’!

BOB DYLAN jakiego jeszcze nie słyszeliście! Oto ‘Masters Of War (The Avener Rework)’!

Takiego Boba Dylana jeszcze nie słyszeliście! Co stanie się, jeżeli jego hit sprzed pół wieku na warsztat weźmie DJ i producent, specjalizujący się w łączeniu bluesa, jazzu i folku ze współczesną elektroniką? Rezultat robi wrażenie, a nowa wersja „Masters Of War” (zobacz lyric video), bo o tym utworze mowa, w pełni zachowuje klimat oryginału – protest songu napisanego w latach 60-tych ub. wieku jako sprzeciw wobec prób nuklearnych prowadzonych podczas Zimnej Wojny.  Za niezwykłym re-workiem (nie mylić z ‘remixem’) stoi francuski spec od brzmień elektronicznych The Avener. Artysta w 2014 roku wsławił się deephousowym remixem utworu ‘Fade Out Lines’ Phoebe Kildeer, który trafił na szczyty list przebojów w 22 krajach , w tym w Polsce.

Prestiżu wersji ‘Masters Of War (The Avener Rework)’ nadaje fakt, że utwór oficjalnie firmowany i promowany jest na wszystkich profilach samego Boba Dylana (pobierz/posłuchaj TUTAJ).

Jego słynny protest-song „Masters Of War” z lat 60-tych ub. wieku na warsztat w 2018 roku wziął w francuski producent The Avener, znany z wyjątkowych umiejętności łączenia bluesa, jazzu i folku z najnowocześniejszą muzyka elektroniczną, przy zachowaniu i uszanowaniu klimatu oryginału.

http://www.theavener.com

https://www.facebook.com/theavenermusic

https://twitter.com/TheAvenerMusic

https://www.instagram.com/theavenermusic/

https://open.spotify.com/user/theavener