Skip content

BOMBA ESTEREO na Open’erze – kolumbijska megagwiazda po raz pierwszy w Polsce!

BOMBA ESTEREO na Open’erze – kolumbijska megagwiazda po raz pierwszy w Polsce!

W ostatnich dniach Kolumbia była z różnych powodów na ustach wszystkich Polaków… czas poznać zespół, który w tym latynoskim kraju święci triumfy od ponad dekady a który już za kilka dni po raz pierwszy zagra w naszym kraju. BOMBA ESTEREO, kultowy już kolumbijski skład grający muzykę ‘electro tropical’, współpracujący m.in. z Willem Smithem a ostatnio także Arcade Fire wystąpi 7 lipca w Gdyni podczas Open’er Festival!

Z powodzeniem mieszają latynoamerykańskie rytmy z reggae, elektroniką a nawet hop-hopem a w Ameryce Łacińskiej mają status supergwiazdy. Ich aktualny przebój – i największy komercyjny sukces  „To My Love (Remix)”  ma już łącznie 180 mln odtworzeń na YT a w serwisie Spotify ‘kosi’ ostatnio prawie pół miliona odsłuchów dziennie (łącznie już ćwierć miliarda osłuchów!). Pod koniec ubiegłego roku zespół wdarł się do świadomości fanów pop/indie za sprawą współpracy z Arcade Fire – ich wspólne dzieło ‘Everything Now (Todo Ya) (Remix por Bomba Estéreo)’ (posłuchaj na Spotify) wprowadziło niezłe zamieszanie wśród fanów tej drugiej kapeli. Poprzednia kolaboracja Bomba Estereo z Willem Smithem z 2015 roku (zobacz klip do Fiesta (Remix)) także okazała się również sporym cross-over hitem uwieńczonym wspólnym występem obu artystów na rozdaniu nagród Latin Grammy.

Wszystkich spragnionych nietypowych muzycznych wrażeń zachęcamy do odwiedzenia strefy Alter Stage na Open’erze w sobotę 7 lipca o godzinie 18.30!

 

 

www.bombaestereoayo.com