Skip content

BRING ME THE HORIZON wystąpią 14 czerwca w Warszawie!

BRING ME THE HORIZON wystąpią 14 czerwca w Warszawie!

BRING ME THE HORIZON wystąpią 14 czerwca w Warszawie!

Z deathcorowego undergroundu po szczyty alternatywno-rockowych list przebojów – Bring Me The Horizon przez ostatnią dekadę nie pozostawiło obojętnym nikogo, a wydana we wrześniu nowa płyta „That’s The Spirit”  (dostępna TUTAJ) bez wątpienia przysporzyła im tylko nowych fanów.

To ten właśnie album, na którym znalazły się m.in. „Throne”, „True Friends” czy „Follow You” rozpoczął nową erę w historii brytyjskiego zespołu (#2 miejsce na liście Billboardu i  #1 w serwisie iTunes w 19 krajach!).

 

To właśnie ten album jest promowany podczas wiosenno-letniej trasy koncertowej zespołu. Polscy fani będą mieli okazję usłyszeć materiał na żywo 14 czerwca w warszawskiej Stodole.

Bilety są już w sprzedaży na:www.stodola.pl i www.livenation.pl.

ring Me The Horizon jest obecnie jednym z najpopularniejszych zespołów deathcore’owych na świecie. Na początku swojej kariery dali się poznać jako autorzy mocnych, metalcorowych kompozycji, jak „Chelsea Smile”. W późniejszym okresie kariery złagodzili swoje brzmienie i wprowadzili do niego elementy elektroniki, co zaowocowało powstaniem takich hitów jak „Can You Feel My Heart” czy „Sleepwalking” pochodzących z płyty „Sempiternal”. Zespół ma swoim koncie 5 statuetek prestiżowych nagród Kerrang oraz Metal Hammer Golden Gods Award.

 

***

Więcej o BMTH: Oficjalna strona | Facebook | Twitter |Instagram