Skip content

BURNS x MALUMA x RAE SREMMURD. Zobacz klip do “Hands On Me”

BURNS x MALUMA x RAE SREMMURD. Zobacz klip do “Hands On Me”

BURNS x MALUMA x RAE SREMMURD

 

“HANDS ON ME”

 

ZOBACZ TELEDYSK NA VEVO/YOUTUBE

 

 

BURNS, Maluma i Rae Sremmurd połączyli siły w utworze “Hands On Me”! Maluma, supergwiazda muzyki latynoskiej, po raz pierwszy śpiewa w nim po angielsku! Wraz z popularnym duetem Rae Sremmurd, występuje też w teledysku, który jest już dostępny na VEVO i YouTube.

“To była prawdziwa przyjemność pracować z najbardziej utalentowanymi ludźmi w tej branży w tym momencie” – mówi BURNS, dziękując za współprace Malumie oraz Slim Jxmmiemu i Swae Lee.

BURNS

Brytyjski producent BURNS, mieszkający w Los Angeles, wyrasta na jednego z najbardziej wpływowych twórców w dzisiejszej muzyce pop. Jego katalog obejmuje między innymi platynowy singiel Britney Spears “Make Me…”, a także produkcje dla takich artystów jak Hailee Steinfeld, Johnny Yukon, Liam Payne, French Montana oraz oficjalne remiksy Lany Del Rey, Charli XCX, Iggy Azalei, Rihanny i Drake’a. Wśród swoich największych inspiracji wymienia Daft Punk, A$AP Rocky’ego i Lil Yachty’ego. Jego nadchodzący album, łączący elektroniczne wpływy, energię hip-hopu oraz popową energię, zainspirowany jest kulturą Los Angeles, jego domu od 2014 roku.

MALUMA

Maluma jest jedną z największych gwiazd muzyki latynoskiej. Naprawdę nazywa się Juan Luis Londońo, a swój pseudonim stworzył łącząc po dwie pierwsze litery z imion swojej matki, ojca i siostry. Jest jedynym artystą na świecie, którego sześć teledysków znalazło się w top 50 na YouTube. 18 lipca do sklepów i serwisów cyfrowych trafi jego nowy album “F.A.M.E.”. Na płycie znajduje się piętnaście utworów, które wyprodukowali tacy twórcy jak Rude Boyz, Edgar Barrera, Timbaland i Scott Storch, a wraz z Malumą wraz w studio spotkali się między innymi Marc Anthony, Prince Royce, SID i Nego Do Borel. Album dostępny jest już w przedsprzedaży.

RAE SREMMURD

Bracia z Mississippi – Swae Lee i Slim Jxmmi – to twórcy hip-hopowego duety Rae Sremmurd. Ich trzeci album “SR3MM” to następca płyty “SremmLife 2”, który zawierał multiplatynowy przebój “Brack Beatles”. Płyta zebrała świetne recenzje od mediów takich jak The New York Times oraz Pitchfork.

 

 

Photo Credit: Grace Pickering

 

BURNS:

Facebook | Twitter | Instagram

 

Maluma:

WWW | Facebook | Instagram | Twitter | YouTube