Skip content

Carrie Underwood zapowiada nowy singiel ‘Smoke Break’ oraz album – “Storyteller”

Carrie Underwood zapowiada nowy singiel ‘Smoke Break’ oraz album –  “Storyteller”

Carrie Underwood zapowiada nowy singiel i album! 

“Smoke Break” to pierwszy singiel z zaplanowanego na 23 października albumu Storyteller.

Carrie Underwood, popularna wokalistka country, wzięła dzisiaj udział w czacie z fanami na swoim oficjalnym Facebooku, gdzie siedmiokrotna zdobywczyni nagrody Grammy ujawniła garść informacji na temat swojego nadchodzącego piątego albumu – „Storyteller. Krążek jest zapowiadany na 23 października i zawiera utwory wyprodukowane przez muzyków takich jak Jay Joyce, Mark Bright czy Zach Crowell.

Album zapowiada singiel “Smoke Break”, napisany przez Underwood, Hillary Lindsey oraz Chrisa DeStefano, z którym Underwood napisała swój ostatni przebój numer 1 – “Little Toy Guns.”.

Underwood mówi, że tytuł nowego singla nie jest do końca dosłowny – “To hymn dla wszystkich ciężko pracujących ludzi. Wszyscy ciężko pracujemy i dajemy z siebie wszystko, więc łatwo się utożsamić z poczuciem zmęczenia i potrzebą przerwy. To piosenka o tym momencie, kiedy możemy uciec od tego co nas stresuje i pobyć sami ze sobą.”

Singiel “Smoke Break” jest już dostępny w sprzedaży cyfrowej, m.in. w iTunes, a posłuchać można jej na oficjalnej stronie artystki TUTAJ.

Carrie Underwood:  Carrie Underwood debiutowała jako zwyciężczyni programu American Idol w 2005 roku i szybko stała się pełnowymiarową supergwiazdą, zdobywając osiągnięcia w muzyce, telewizji i filmie. Siedmiokrotna zwyciężczyni nagrody Grammy, zdobyła niemal 100 wyróżnień i odznaczeń. Sprzedała łącznie ponad 56 milionów płyt na całym świecie i nagrała 21 utworów, które znalazły się na 1 miejscu list przebojów.  Underwood jest obecna w radio ze swoim najnowszym singlem “Smoke Break,” który zapowiada jej najnowszy album „Storyteller”, planowany na 23 października 2015.

Oficjana strona
Twitter
Facebook