Skip content

Charlie Wilson powraca z nowym singlem “I’m Blessed” z gościnnym udziałem rapera T.I.! Nowa płyta w lutym!

Charlie Wilson powraca z nowym singlem “I’m Blessed” z gościnnym udziałem rapera T.I.!  Nowa płyta w lutym!

Charlie Wilson powraca z nowym singlem „I’m Blessed” z gościnnym udziałem rapera T.I. !

Piosenka zapowiada nowy album – „In It To Win It” – premiera 17.02.2017 r.

Charlie Wilson, popularny amerykański wokalista soulowy powraca z nowym singlem  – „I’m Blessed” nagranym z raperem T.I. Jest to oficjalny singiel zapowiadający kolejny solowy album artysty. Krążek zatytułowany „In It To Win It” ukaże się 17 lutego na CD oraz w serwisach cyfrowych, a wśród zaproszonych gości, będziemy mogli usłyszeć również m.in. Snoop Dogg’a oraz Lalah Hathaway.

Posłuchaj / pobierz singiel „I’m BlessedTUTAJ!

„Jestem podekscytowany premierą mojego najnowszego singla – „I’m Blessed”, ponieważ opowiada on dokładnie o tym, gdzie obecnie znajduję się w moim życiu – szczęśliwy, że nadal mogę tworzyć muzykę, której ludzie chcą słuchać. 2016 to był trudny rok dla bardzo wielu ludzi na całym świecie i jestem dumny, że ta piosenka przypomina nam, że każdy z nas może znaleźć błogosławieństwa w codziennym życiu. Gościnny udział T.I., który dodaje piosence charakterystyczny klimat, stanowi jej dodatkowy atut.” – stwierdza Charlie Wilson.

Charlie Wilson, którego kariera rozpoczęła się w założonej z braćmi formacji funkowej – GAP Band, ma w swoim dorobku jedenaście nominacji do nagrody Grammy, w tym za zamykająca dotychczasową dyskografię płyta „Forever Charlie”.  Wilson ma na swoim koncie współpracę z wieloma uznanymi artystami i producentami, m.in. Snoop Dogg, R. Kelly, Kanye West, Jamie Foxx, Fantasia, T. Pain, Justin Timberlake.

***

Więcej informacji o Charlie Wilson: Oficjalna strona | Facebook | Twitter | Instagram