Skip content

Co zrobisz dla DAVE’A GAHANA? Specjalna wiadomość dla największych fanów wokalisty Depeche Mode!

Co zrobisz dla DAVE’A GAHANA? Specjalna wiadomość dla największych fanów wokalisty Depeche Mode!

Jesteś ‘Depeszem’ albo po prostu lubisz Dave’a Gahana? Jesteś w stanie poświęcić się, żeby zobaczyć go na żywo? Zastanów się dobrze, bo w konkursie organizowanym przez Sony Music i Empik czeka na Ciebie naprawdę szalona nagroda.  Kupujesz płytę, wysyłasz zgłoszenie, a 2 dni później możesz obejrzeć swojego idola na specjalnym koncercie w Londynie!

 

Z OSTATNIEJ CHWILI: oprócz wyjazdu na koncert, nagrodą jest również osobiste spotkanie z Davem Gahanem!

 

Czy NAPRAWDĘ jesteś na to gotowy(a)?

23 października do sprzedaży na całym świecie trafia najnowszy album Dave’a Gahana z grupą Soulsavers – „Angels & Ghosts”. Druga współpraca jednego z najsłynniejszych głosów muzyki alternatywnej (po wydanej 3 lata temu płycie „The Light The Dead See”) z elektroniczną formacją z Wielkiej Brytanii zaowocowała 9 oryginalnymi kompozycjami, co zaskakujące: stawiającymi na organiczne brzmienie żywych instrumentów, jak choćby singiel promujący to wydawnictwo – „All Of This Or Nothing” (kliknij TUTAJ aby obejrzeć).

Kupując ten album w dniu premiery w salonie EMPIK i jeszcze tego samego dnia wysyłając potwierdzenie zakupu i zgłoszenie do konkursu, wszyscy fani mają szansę wygrać wyjazd na odbywający się zaledwie 3 dni później całkowicie wyprzedany koncert Dave’a Gahana i Soulsavers w londyńskim Shepherd’s Bush Empire. Wyłoniony 24 października zwycięzca wraz z osobą towarzyszącą znajdzie się na jednym z najmniejszych koncertów Dave’a i kolegów podczas mini-trasy promującym album „Angels & Ghosts”.

Nagroda obejmuje bilety na koncert 26 października, przelot w obie strony na trasie Warszawa – Londyn – Warszawa i nocleg w hotelu w centrum Londynu w nocy z 26 na 27 października, a cały regulamin konkursu (wraz z dokładnym opisem co  zrobić, aby wygrać) znajduje się poniżej.

 

REGULAMIN KONKURS