Skip content

Daria Zawiałow podczas Spring Break Festival – Zobacz materiał MAKING OF!

Daria Zawiałow podczas Spring Break Festival – Zobacz materiał MAKING OF!

SPRING BREAK FESTIVAL – DARIA ZAWIAŁOW

 

Warszawa, 23 kwietnia br. godz. 7:00 Rano

Dzisiaj jest wielka chwila – występ Darii na Spring Break Festival.

Zespół Darii pakuje sprzęt i wyjeżdża w trasę do Poznania. Jest cała szóstka, ale Darii nie ma z chłopakami. Jedzie pociągiem. Wszystko idzie zgodnie z planem, aż do czasu, gdy Michał (producent) odbiera telefon od Darii. Jest 9:30, a…Daria jest w polu! Stoi gdzieś, bo się pociąg zepsuł…

 

Przygotowania, próby,  perypetie podczas podróży oraz sam występ Darii Zawiałow podczas festiwalu Enea Spiring Break Festiwal  zobaczycie  na VEVO / YOUTUBE.

Powstały materiał to mini dokument prezentujący artystkę, która opowiada o swoich inspiracjach, ukazuje część materiału muzycznego z nadchodzącej płyty, a także zapoznaje nas ze swoim zespołem.

 

Tym, którzy nie mieli okazji dołączyć do Enea Spring Break Festival, polecamy również pierwszy singiel Darii, zapowiadający debiutancki album: „Malinowy chruśniak” to zmysłowy erotyk opowiadający o namiętnych relacjach dwojga kochanków. Posłuchaj tutaj!

Przypominamy również o tym, że już 3 czerwca zobaczycie Darię podczas 53. Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu na koncercie Debiutów.

 

Spring Break Festival to święto polskiej muzyki, często tej jeszcze nie odkrytej, a Daria Zawiałow, która zaprezentowała podczas festiwalu niepublikowany wcześniej materiał, jest jedną z tych artystek, która na stałe zagości na polskiej scenie alternatywnej. Dowodem tego są pochlebne opinie znanych, polskich dziennikarzy:

 

„Daria i jej zespół mają potencjał, czekam na płytę i jeśli wszystko zabrzmi tak, jak na koncercie – wiem, że będę miał przynajmniej jeden, a może i dwa single do zagrania na antenie Antyradia.”

 

– Marcin Bąkiewicz, ANTYRADIO

 

„[…]dwie wokalistki gotowe, aby zawalczyć o pierwszą ligę: łącząca elektronikę z r’n’b Agi Brine oraz balansująca na granicy alternatywnej piosenki i electro-popu Daria Zawiałow”.

 

– Robert Sankowski, GAZETA WYBORCZA

 

***

Więcej informacji o artystce na FACEBOOK | INSTAGRAM