Skip content

DAVE GROHL – film z nagrywania “Play” do obejrzenia teraz w specjalnej, interaktywnej wersji!

DAVE GROHL – film z nagrywania “Play” do obejrzenia teraz w specjalnej, interaktywnej wersji!

„PLAY” DAVIDA GROHLA JUŻ DOSTĘPNY!

OGLĄDAJ NAplay.roswellfims.com

 

„PLAY” to dwuczęściowy mini-film dokumentalny wyreżyserowany przez lidera Foo Fighters Dave’a Grohla z pomocą twórcy Sound City/Sonic Highways Marka Monroe, opowiadający o wyzwaniach i splendorze płynącym z bycia muzykiem. Część pierwsza to opowieść o miłości do grania i związku, jaki każdy muzyk ma z instrumentem, na którym gra. To też przedstawienie powodów, dla których Dave zdecydował się podjać tego nietypowego wyzwania. Część druga to wspomniany 23-minutowy film z muzyczną improwizacją w całości na 7 instrumentach zagraną przez Grohla

 

Zobacz interaktywne video PLAY na stronie play.roswellfims.com  – sam zdecyduj którą ścieżkę audio lub video chcesz obserwować. Wybierać można każdy instrument oddzielnie, albo wszystkie razem. Opcja wyboru/zmiany instrumentu dostępna jest w każdej chwili podczas trwania utworu. Do pobrania są również nuty utworu. Cały materiał – ostateczna wersja utworu ze wszystkimi instrumentami – dostępna jest także na YouTube.

 

PLAY dostępny jest też do pobrania i odsłuchu w serwisach streamingowych (TUTAJ). 28 Września ukaże się na płycie winylowej.

 

ZOBACZ:

Interaktywne video:     http://smarturl.it/VisitPLAY

LUB

zobacz na YouTube:      http://smarturl.it/PLAY_DG