Skip content

DAVID BOWIE – już dzisiaj premiera płyty ★ !!!

DAVID BOWIE – już dzisiaj premiera płyty ★ !!!

O ostatniej płycie Davida Bowiego pisały wszystkie najważniejsze polskie i międzynarodowe media.

 

„★ to gonitwa pomysłów (…). Porównywany do ‘Outside’, jest od niej lepszy. Takiego zakrętu Bowie nie wziął tak pięknie może nawet od ‘Low’. To niezła ścieżka dźwiekowa na czasy paranoi i niepokoju, czyli nasz nowy rok 2016.” (Jacek Świąder, Gazeta Wyborcza)

 

„Niepokojące Blackstar to największe anty-popowe arcydzieło Bowiego od czasu lat 70-tych”. (4/5 , Rolling Stone)

 

„★ to (41 minut muzyki) błyskotliwej, eleganckiej, wieloznacznej i zagadkowej, skrzącej się ukrytymi gdzieś w tle niuansami. Ilość planów dźwiękowych zachwyca – tak zrealizowane nagranie odkrywa się wciąż na nowo.” (10/10, Maciej Kaczmarski, Onet.pl)

 

„Za parę lat ★ będzie jednym tchem wymieniane z ‘berlińską trylogią’(…). Bo to odważne i nowatorskie dzieło jednego z najważniejszych artystów ostatniego półwiecza.” ( 5/5, Michał Kirmuć, Teraz Rock)

 

„Czy to najlepsza płyta Bowiego? Na pewno najlepsza od lat. Na pewno ścisła czołówka jego imponującej kariery.” (10/10, Paweł Waliński, Interia.pl)

 

„★ to (…) rodzaj dobrze złożonego składaka, , w którym szwy trudno wyczuć i na którym mnie przynajmniej prawie nic nie uwiera. Co więcej, to album, który bardzo zyskuje z czasem.” – (8/10, Bartek Chaciński, Polityka.pl)

 

„Największy kameleon muzyki znowu zaskoczył. (…) Efekt? Znakomity. (…) Album jako całość robi piorunujące wrażenie.” (Wojciech Przylipiak, Dziennik Gazeta Prawna)

 

„Aura albumu pasuje do tembr Bowiego, który nie jest już tak ostry, wyrazisty, zdecydowany jak kiedyś, lecz wyciszon. Stonowany i harmonijny jak nigdy dotad.” – Jacek Cieślak, Rzeczpospolita

 

Z okazji premiery płyty Trójka, Onet Muzyka i Vevo Polska zmieniły swoje loga na Facebooku na litery stylizowane na gwiazdy – analogicznie jak napis BOWIE na  okladce płyty  ★ :

 

trójka vevo onet