Skip content

Dawid Podsiadło prezentuje drugi singiel! Posłuchaj „Nie ma fal”!

Dawid Podsiadło prezentuje drugi singiel! Posłuchaj „Nie ma fal”!

Dawid Podsiadło prezentuje drugi singiel!

Posłuchaj piosenki/zobacz Lyric Video do utworu „Nie ma fal”

 

ZOBACZ LYRIC VIDEO TUTAJ

POSŁUCHAJ/KUP SINGIEL

 

Do premiery dania głównego „przyrządzonego” przez Dawida Podsiadło pozostało niecałe 2 tygodnie! Artysta nie zwalnia jednak tempa i serwuje nam już teraz przedsmak nadchodzącego albumu! Kolejną przystawką, po energicznym i tanecznym kawałku  „Małomiasteczkowy” (ZOBACZ KLIP; KUP/POSŁUCHAJ SINGLA), jest singiel  „Nie ma fal” – utwór wypełniony po brzegi wibrującymi syntezatorami, przeplatającymi się nawzajem instrumentami perkusyjnymi oraz mocnym i poruszającym wokalem Dawida.

 

Pierwszy singiel artysty – „Małomiasteczkowy” okazał się niekwestionowanym przebojem lata. Dynamiczny i taneczny numer nie mówił jednak wszystkiego o nowym materiale. Całość płyty, której dał tytuł, nie jest bowiem aż tak intensywna, choć dominują na niej wyraziste rytmy i brzmienia syntezatorów, często dość zaskakujące.

 

”Małomiasteczkowy” to najbardziej intensywny utwór na płycie, ale kiedy go wypuszczaliśmy cały materiał nie był jeszcze gotowy i myślałem, że może pojawią się inne, równie mocne momenty. Myślałem, że jeśli się spodoba, jego sukces jakoś na nas wpłynie, ale tak się nie stało. Dobre reakcje na tę piosenkę dały nam jednak dużo pozytywnej energii, więc nie były bez znaczenia – ale nie zmieniły naszego pomysłu na ten album.” wyjaśnia artysta.

 

Najnowszy singiel Dawida „Nie ma fal” to z pewnością jeden z tych mocnych akcentów, których całość podziwiać przyjdzie nam już wkrótce na albumie. Tekst nawiązuje do problemów dnia codziennego w relacjach z drugą osobą, wskazuje na brak zrozumienia i niemożność nadawania na tych samych „falach”: „Nie ma fal to utwór o sytuacjach, w których pozornie wszystko jest w porządku, – wyjaśnia Dawid Podsiadło – a mimo to jakoś trudno wyobrazić sobie kolejny dzień z przyjemnością”.

 

Na warstwę instrumentalną składają się fantastycznie zaaranżowane syntezatory, które wzbogacone są przez odgłosy wokalne i wyraziste bity. Artysta powierzył swój los w ręce wybitnego fachowca. Bartosz Dziedzic, czyli nowy producent utworów Dawida Podsiadło, stoi bowiem za sukcesami albumów „Granda” Moniki Brodki i „Składam się z ciągłych powtórzeń” Artura Rojka.

 

Premiera albumu „Małomiasteczkowy” już 19 października!

Przez pierwsze dwa tygodnie sprzedaży będzie dostępna wyłącznie w sieci empik (ZAMÓW JUŻ DZIŚ).

 

Zdjęcie zawarte w newsie: Jacek Kołodziejski/serwis: management artysty.

 

 

 

Obserwuj Dawida Podsiadło na:

Facebook |  Instagram | YouTube

Znajdziesz nas na:

Facebook | Instagram | Twitter | YouTube | WWW