Skip content

Dawid Podsiadło wyrusza w trasę koncertową!

Dawid Podsiadło wyrusza w trasę koncertową!

Pięć miast, tylko pięć koncertów i całkiem nowa muzyka – Dawid Podsiadło znowu rusza w trasę koncertową!

 

Po półtorarocznej przerwie w aktywności artystycznej Dawid Podsiadło wraca do show-biznesu. W ubiegłym tygodniu ukazał się singiel „Małomiasteczkowy” zapowiadający trzecią płytę artysty – album, którego premierę zaplanowano na jesień 2018 r., wg deklaracji artysty będzie wypełniony muzyką do tańca.

 

ZOBACZ KLIP NA VEVO/YOUTUBE
KUP/POSŁUCHAJ SINGLA https://DawidPodsiadlo.lnk.to/Malomiasteczkowy

 

Utwór który został bardzo entuzjastycznie przyjęty przez fanów, w ciągu tygodnia zanotował ponad 3 mln wyświetleń w serwisie Youtube oraz utrzymuje się na pierwszym miejscu najczęściej odtwarzanych polskich utworów na platformie Spotify.

 

“Po dwóch solowych albumach gdzie przeważały wolne i refleksyjne utwory napisane w języku angielskim, dojrzałem do tego, żeby całą płytę napisać i zaśpiewać po polsku, a jednocześnie zderzyć tę prawdę w tekstach z muzyką, która poruszy do tańca i do zabawy. Tak to dziś czuję i tak wymyśliłem emocje, które chce ludziom przekazać na tych nagraniach” – wyznaje Dawid Podsiadło.

 

Powrotowi Dawida na scenę będzie towarzyszyć „Małomiasteczkowa” trasa koncertowa, w wyjątkowej oprawie wizualnej do której wykonawca zdążył nas już przyzwyczaić. Artysta odwiedzi tylko pięć miast i przewrotnie do nazwy, będą to największe miasta i aglomeracje,

a koncerty odbędą się w halach widowiskowych mogących pomieścić kilkanaście tysięcy widzów.

 

27.10 – Katowice (Spodek)

4.11 – Wrocław (Hala Stulecia)

23.11 – Kraków (TAURON Arena Kraków)

29.11 – Gdańsk/Sopot (Ergo Arena)

8.12 – Warszawa (Torwar)

 

Będą to jedyne dedykowane nowemu albumowi, premierowe koncerty Dawida w tym roku, który wcześniej pojawi się z krótkimi koncertami tylko na czterech festiwalach muzycznych, zapowiadając to, co przygotowuje dla fanów na swojej trasie.

 

Warto przypomnieć, że tuż przed tym kiedy z końcem 2016 roku Dawid ogłosił przerwę od działań muzycznych, w tym – koncertowania,  wszystkie ogłoszone przez niego biletowane koncerty wyprzedały się błyskawicznie (ponad 45 tyś. sprzedanych biletów), a w samej Warszawie Artysta zgromadził ponad 15 tyś. fanów na 5 koncertach na przestrzeni jednego roku.

 

Bilety na koncerty Dawida Podsiadło będą dostępne od 15.06 od godziny 12:00  na stronach [going.pl]going.pl, [eventim.pl]eventim.pl i [ebilet.pl]ebilet.pl oraz w punktach sprzedaży.

 

Strategicznym partnerem wydarzenia jest bank Credit Agricole.

 

W załącznikach zdjęcia z ostatniego koncertu Artysty na Torwarze w Warszawie.

KREDYTY: foto: M.Murawski / serwis: management Artysty

 

Obserwuj Dawida Podsiadło na:
Facebook |  Instagram | YouTube
Znajdziesz nas na:
Facebook | Instagram | Twitter | YouTube | WWW