Skip content

De Mono wraca w świetnej formie! Zobaczcie klip do przeboju “Mija mnie czas”

De Mono wraca w świetnej formie! Zobaczcie klip do przeboju “Mija mnie czas”

De Mono wraca w świetnej formie! Zobaczcie klip do przeboju „Mija mnie czas”

 

Potrafi porwać rockowym brzmieniem, potrafi zagrać akustycznie, potrafi wznieść się na wyżyny grając z pięćdziesięcioosobową orkiestrą symfoniczną. Zespół De Mono zawsze zaskakuje świeżością i bogactwem brzmienia.

 

Podobnie jest w przypadku premierowego singla. Dynamiczny i nowoczesny utwór jest zapowiedzią kolejnej płyty grupy. Muzykę do niego napisał gitarzysta Zdzisław Zioło, autorem słów jest niezawodny Jacek Cygan. Do tej pory piosenka nigdy nie była prezentowana na żywo. Pierwsze wykonanie live zaplanowano podczas festiwalu Na Fali Koszalin 2015, który 16 sierpnia 2015 będzie transmitowany przez TVP 2.

 

Już teraz śmiało można powiedzieć, że „Mija mnie czas” dołączy do grona pamiętnych hitów De Mono i powtórzy sukces kawałka „Póki na to czas”, który kilka lat temu podbił serca publiczności. To znakomita propozycja zarówno radiowa jak i koncertowa. Równie efektownie prezentuje się pogodny i absolutnie pozytywny klip, w którym Andrzej Krzywy z kolegami na rowerach przemierzają warszawskie ulice.

 

Video do singla „Mija mnie czas” do obejrzenia
TUTAJ

 

Singiel „Mija mnie czas” dostępny na:
http://sonymusicpoland.lnk.to/DeMonoMijaMnieCzas