Skip content

Debiutancka, solowa płyta Harry’ego Styles’a ukaże się 12 maja! Artysta ujawnia okładkę i tracklistę albumu!

Debiutancka, solowa płyta Harry’ego Styles’a ukaże się 12 maja! Artysta ujawnia okładkę i tracklistę albumu!

Debiutancka solowa płyta Harry’ego Styles’a ukaże się 12 maja!

 

Sukces debiutanckiego singla Harry’ego Styles’a „Sign of the Times” (debiut na #1 iTunes w 84 krajach i pobity rekord sprzedaży Adele!) sprawił, że wielu dziennikarzy okrzyknęło go „młodym Davidem Bowiem”! Artysta ogłosił właśnie, że premiera jego solowego albumu zatytułowanego po prostu „Harry Styles” odbędzie się 12 maja, ale już jutro krążek będzie można zamówić przedpremierowo.

 

Na płycie znajdzie się 10 utworów, a za jej produkcję odpowiadają Jeff Bhasker, Alex Salibian, Tyler Johnson oraz Kid Harpoon.

 

Wersja fizyczna albumu dostępna będzie na CD, CD Deluxe (limitowana ekskluzywna wersja z 32-stronicową książeczką zawierającą zdjęcia zrobione podczas procesu nagrywania płyty) oraz na winylu (z kodem umożliwiającym darmowe pobranie płyty w wersji cyfrowej)

15 kwietnia Harry wykona premierowo swój nowy singiel w programie „Saturday Night Live” nadawanej przez stację NBC, a tydzień później, 21 kwietnia zaprezentuje się przed rodzinna publicznością w brytyjskim talk-show – „The Graham Norton Show”.

 

Tracklista „Harry Styles”:

  1. Meet Me in the Hallway
  2. Sign of the Times
  3. Carolina
  4. Two Ghosts
  5. Sweet Creature
  6. Only Angel
  7. Kiwi
  8. Ever Since New York
  9. Woman
  10. From the Dining Table

 

***

Więcej informacji o Harry Stales: Oficjalna strona | Facebook | Twitter | Instagram