Skip content

Debiutancki album Darii Zawiałow zatytułowany “A kysz!” pokryty złotem!

Debiutancki album Darii Zawiałow zatytułowany “A kysz!” pokryty złotem!

W zaledwie rok od premiery, Związek Producentów Audio-Video przyznał “A kysz!” status Złotej Płyty!

„A kysz!” (POSŁUCHAJ) szturmem wdarł się na polski rynek muzyczny. To zasługa melodyjnych indie-rockowych i popowych kawałków okraszonych kobiecymi, poetyckimi teksami i zadziornym wokalem Darii. Pochodzące z płyty single „Malinowy Chruśniak(POSŁUCHAJ), „Kundel Bury” (POSŁUCHAJ) – oba ze statusem złota oraz najnowsze autorskie nagranie „Na skróty”(POSŁUCHAJ) podbiły rodzimą scenę alternatywną i wprowadziły Darię na szczyt!

Nie ma wątpliwości, że dziś Zawiałow to jedno z najbardziej pożądanych nazwisk w polskim przemyśle muzycznym! Potwierdza to 5 nominacji do Fryderyków – najważniejszych nagród muzycznych w kraju. Artystka zawalczy o statuetkę: Debiut Roku, Album Roku Alternatywa oraz Teledysk Roku do utworu „Na skróty” (VEVO/YOUTUBE) w reżyserii Dominiki Podczaskej. W kategorii Utwór Roku wokalistka nominowana jest podwójnie! Za wspomnianą już piosenkę „Na skróty”, pochodzącą z wydanej w październiku reedycji „A kysz!” (POSŁUCHAJ) oraz „Jeszcze w zielone gramy” – singiel, który powstał specjalnie na potrzeby filmu „Plan B” Kingi Dębskiej z Kingą Preis i Marcinem Dorocińskim w rolach głównych.

Po fali sukcesów, Daria Zawiałow nie ma zamiaru osiąść na laurach i nie zwalnia tempa…a apetyt fanów na kolejny krążek rośnie!

 

Obserwuj DARIĘ ZAWIAŁOW:

Facebook | YouTube | Instagram