Skip content

Długo wyczekiwany album Michała Szpaka “Dreamer” już dostępny!

Długo wyczekiwany album Michała Szpaka “Dreamer” już dostępny!

 

Długo wyczekiwany album Michała Szpaka “Dreamer” już dostępny!

 

POSŁUCHAJ/KUP TUTAJ

 

To najbardziej wyczekiwana premiera tego roku na polskim rynku muzycznym! Michał Szpak i jego płyta „Dreamer” od dziś dostępna we wszystkich sklepach muzycznych i w serwisach digitalowych!

Pierwszym singlem zapowiadającym nowe wydawnictwo był utwór „Don’t Poison Your Heart” (ZOBACZ KLIP), który swoją premierę miał pod koniec listopada zeszłego roku. W krótkim czasie utwór stał się wielkim hitem. Drugi singiel promujący album  to „King Of The Season”(ZOBACZ KLIP) – tekst piosenki opowiada o próżnych, chciwych ludziach, którzy kiedy mija ich „pięć minut” okazuje się, że są samotni i przegrani. Trzecim singlem jest „Rainbow” – ballada oparta na wokalu Michała i oszczędnym akompaniamencie fortepianu. Bardzo kameralny, nastrojowy utwór skłania do refleksji a subtelny wokal artysty potrafi wyzwolić wśród słuchaczy sporo emocji. Do utworu powstała również specjalna wersja lyric video z udziałem Michała.

Nowy album Michała Szpaka jest zróżnicowany – od mocnych rockowych brzmień po nastrojowe ballady. Album brzmi świeżo i nowocześnie, jednocześnie nawiązuje do dobrych tradycji muzycznych a to stanowi dodatkowy walor. Sam artysta obdarzony mocnym rockowym głosem, momentami  zaskakuje wręcz subtelną interpretacją wokalną jak choćby w utworze „Let Me Dream”. “Dreamer” to album bardzo dojrzały muzycznie, okraszony „żywym” graniem. Mimo iż poszczególne piosenki zahaczają o różne gatunki stylistyczne, płyta jest spójna i stanowi dojrzałą muzycznie całość.

Poprzedni album Michała Szpaka spotkał się z rewelacyjnym przyjęciem, uzyskał statut Platynowej Płyty a utwór „Color Of Your Life” stał się diamentowym singlem. Twórcy i producenci, którzy stoją za sukcesem  albumu „Byle Być Sobą” – Sławomir Sokołowski i Aldona Dąbrowska – tworzyli i wyprodukowali również najnowszy album „Dreamer”, w nagraniu płyty wzięło  udział łącznie 19 muzyków.

Płyta ukazuję się również w wersji specjalnej z zupełnie nową okładką i zmienioną oprawą graficzną oraz dodatkowymi utworami w wersji live!

 

Obserwuj Michała Szpaka na:

Facebook | Instagram | YouTube | WWW

Znajdziesz nas na:

Facebook | Instagram | Twitter | YouTube | WWW