Skip content

Drugi album Kygo – “Kids In Love” – już w listopadzie!

Drugi album Kygo – “Kids In Love” – już w listopadzie!

Kygo ogłosił wydanie drugiego albumu, który zapowiada singlem „Kids In Love” (POSŁUCHAJ/KUP) nagranym wraz z The Night Game. Album „Kids In Love” ukaże się 3 listopada w sprzedaży cyfrowej oraz 10 listopada na CD. Artysta udostępnia kolejne utwory z płyty w mediach społecznościowych – obserwujcie jego profile na Facebooku i Instagramie, by być na bieżąco!

Nowy album w wersji CD zawiera 12 piosenek, w tym przeboje „It Ain’t Me” z Seleną Gomez (ZOBACZ TELEDYSK) oraz „First Time” z Ellie Goulding (ZOBACZ TELEDYSK). Na płycie znajdą się także utwory z EP-ki „Stargazing” (POSŁUCHAJ/KUP), która ukazała się w październiku. Kygo pracował nad „Kids In Love” z artystami takimi jak One Republic, John Newman oraz Bonnie McKee. Okładkę płyty stworzył znany nowojorski artysta James Goldcrown, podkreślając wiodący motyw album, czyli miłość, który został zainicjowany serią filmików na profilach Kygo, w których o swoich miłosnych przeżyciach opowiadali m.in. Adrian Grenier, Vin Diesel, Simon Cowell, The Chainsmokers, Rob Gronkowski i Ansel.

Norweski producent stał się międzynarodową sensacją w bezprecedensowo krótkim czasie. Single „Firestone (feat. Conrad Sewell)” i „Stole The Show (feat. Parson James)” osiągnęły status złotych i platynowych płyt w 16 krajach. Kygo pobił rekord, osiągając 1 miliard streamów na Spotify szybciej niż jakikolwiek artysta wcześniej! Pierwsza płyta producenta, „Cloud Nine”, podbiła między innymi listy sprzedaży albumów tanecznych w USA i Wielkiej Brytanii oraz spotkała się z gorącym odbiorem krytyków – Rolling Stone nazwał ją „niezmiernie piękną”. Wydana w październiku EP-ka „Stargazing” została przesłuchana w serwisach streamingowych już ponad 24 miliony razy, a jej popularność nieprzerwanie rośnie!

 

Kygo – Kids In Love:

 1. Kids In Love (feat. The Night Game)
 2. Never Let You Go (feat. John Newman)
 3. Sunrise (feat. Jason Walker)
 4. Riding Shotgun (Kygo & Oliver Nelson feat. Bonnie McKee)
 5. Stranger Things (feat. One Republic)
 6. With You (feat. Wrabel)
 7. Permanent (feat. JHart)
 8. I See You (feat. Billy Raffoul)
 9. Stargazing (feat. Justin Jesso)
 10. It Ain’t Me (feat. Selena Gomez)
 11. First Time (feat. Ellie Goulding)
 12. This Town (feat. Sasha Sloan)

 

Obserwuj Kygo na:

WWW | Facebook Twitter | Instagram