Skip content

Dziś premiera debiutanckiej solowej płyty Szymona Chodynieckiego – “Przeciwności”!

Dziś premiera debiutanckiej solowej płyty Szymona Chodynieckiego – “Przeciwności”!

Dziś premiera debiutanckiej solowej płyty Szymona Chodynieckiego – „Przeciwności”!

 

Zamów album w wersji fizycznej TUTAJ

Posłuchaj lub zamów album w wersji cyfrowej TUTAJ

 

 

Długo musieli czekać fani autora przeboju „Sam na sam” (Zobacz teledysk) na jego solowy album.  Od premiery pierwszego singla minął ponad rok. W ciągu roku Szymon Chodyniecki intensywnie pracował nad kolejnymi piosenkami, sukcesywnie prezentując słuchaczom kolejne utwory. Wszystkie zostały bardzo dobrze przyjęte przez fanów, o czym świadczą chociażby milionowe wyświetlenia teledysków na YouTube. Na płycie znalazł się wspomniany wcześniej  popowy  numer „Sam na sam”, czyli największy hit Chodynieckiego. Singiel uzyskał już status potrójnej Platyny (!). Obok niego znalazły się również – nowoczesny, pełen werwy „Drogowskaz” (Zobacz teledysk), optymistyczno-taneczny „Z całych sił” (Zobacz teledysk) i kameralno-liryczna impresja „Cicho” (Zobacz lyric video). Pod względem przebojowości album Chodynieckiego to muzyczny pewniak!

W ostatnich miesiącach Szymon miał również szansę zaprezentować się szerszej publiczności wykonując swoje piosenki na żywo. Na SuperHit Festiwal w Sopocie wykonał „Sam na sam”, na Festiwalu w Opolu z piosenką „Z całych sił” walczył w konkursie SuperPremiery. „Z całych sił” wystąpił również na gali Eska Music Awards.

 

Album „Przeciwności” ukazał się w dwóch wersjach. Fizyczna płyta zawiera 12 utworów, wersja cyfrowa płyty została wzbogacona o 2 utwory bonusowe.

 

Tracklista:

1 Wyłącz stres

2 Pokaż mi

3 Kod na sen

4 Modle się

5 Sam na sam (Radio Edit)

6 Jesteśmy tacy mali

7 Wszystko co mogę

8 Drogowskaz

9 Cicho

10 Przeciwności

11 Z całych sił

12 Chce być

 

Dodatkowe utwory w wersji cyfrowej:

13 Karma

14 Sam na sam (video edit)

 

Obserwuj SZYMONA CHODYNIECKIEGO w Internecie:

Facebook | Instagram | YouTube

 

 

Znajdziesz nas na :

Facebook | Instagram | Twitter | YouTube | WWW