Skip content

ENRIQUE IGLESIAS powraca z nowym singlem – premiera “SÚBEME LA RADIO” już niedługo!

ENRIQUE IGLESIAS powraca z nowym singlem – premiera “SÚBEME LA RADIO” już niedługo!

ENRIQUE IGLESIAS wraca z nowym singlem

“SÚBEME LA RADIO” w radiach od 24 lutego!

 

Kilka tygodni temu hiszpański wokalista Enrique Iglesias po raz pierwszy udał się na Kubę, aby nakręcić tam teledysk do swojego następnego singa “Súbeme la Radio”. Utwór i kręcony w robiących wrażenie lokacjach w Hawanie ujrzą światło dzienne 24 lutego.

„Po kilku klipach z Alejandro Pérezem i sukcesie “Bailando” z Gente de Zona’em, wszystko prowadziło do tego miejsca” mówi Enrique. Warto tutaj zauważyć, że ‘Bailando” , najczęściej oglądany w historii muzyki latino (2,5 miliarda odtworzeń!) teledysk kręcony był właśnie na Kubie. Reżyser Alejandro Pérez podkreśla, że praca z Enrique jest zawsze sporą przygodą, wykraczającą daleko poza ustalony plan i scenariusz. “Súbeme La Radio” wyprodukował Carlos Paucar a napisali go Enrique i grupa jego przyjaciół : Descemer Bueno, Zion & Lennox. Descemer: „Znam Enrique już 12 lat i napisaliśmy razem takie kawałki jak “Bailando”, “Loco”, “El Perdedor”, “Cuando Me Enamoro”, “Lloro Por Ti”, “No Me Digas Que No” i “Ayer”. Pisanie utworu nigdy nie jest takie samo – zawsze improwizujemy, idziemy o krok dalej I staramy się łamać wszystkie granice, jakie znają kompozytorzy”.

Dwudniowy plan zdjęciowy, który na chwilę dosłownie sparaliżował centrum Hawany, miał ogromny oddźwięk w mediach społecznościowych za sprawą tysięcy ludzi, które chciał znaleźć się jak najbliżej swojego idola i bawiły się na planie razem z nim”. Pod TYM ADRESEM można zobaczyć 40 sek. zapowiedź piosenki i klipu.

Więcej o Enrique:

www.enriqueiglesias.com

www.facebook.com/Enrique

www.twitter.com/enriqueiglesias

www.instagram.com/enriqueiglesias

www.youtube.com/user/EnriqueIglesiasVEVO