Skip content

Example powraca z nowym klipem – ‘WHISKY STORY’! Utwór dostępny w serwisach cyfrowych od jutra!

Example powraca z nowym klipem – ‘WHISKY STORY’! Utwór dostępny w serwisach cyfrowych od jutra!

Premiera teledysku  nowego single Example – ‘WHISKY STORY’! Utwór dostępny w serwisach cyfrowych od jutra! 

 

Example, czyli Elliot John Gleave, powraca z nowym singlem ‘Whisky Story”. Utwór zapowiada szóstą płytę w karierze Brytyjczyka, która ma się ukazać w tym roku.

Dzisiaj ma miejsce premiera oficjalnego teledysku – zobacz TUTAJ.

 

Klip zarejestrowano jako jedno ujęcie nagrywane przez samego Example za pomocą kamery GoPro w londyńskim metrze i Trafalgar Square, a wyreżyserował go Adam Powell (autor m.in klipu ‘One More Day (Stay With Me’).

Od 10 lipca “Whisky Story” będzie dostępny we wszystkich serwisach cyfrowych.

 

Example : „Napisałem ten utwór tuż po narodzinach mojego syna, kiedy miałem wielką ochotę na wieczorny melanż. The utwór to historia nocnych imprez z czasów kiedy byłem młodym singlem oraz ukłon w stronę mojej pierwszej płyty – i refleksji nad tym, jak bardzo od tego czasu zmieniło się moje życie.”

 

W swojej karierze Example współpracował m.in. z: Calvin Harris, Wretch 32, Chase & Status, DJ Wire, The Streets, Hadouken!, Skream, Faithless czy Lily Allen. Debiutował w 2007 r., ale to druga płyta “Won’t Go Quietly” okazała się przełomowym punktem w jego karierze i przyniosła raperowi międzynarodowy rozgłos. Jego dyskografię zamyka płyta „Live Life Living”  z hitami: „Kids Again” czy „All The Wrong Places”.

 

 

Official Website

Twitter

Facebook

Vevo

Instagram