Skip content

FRENCH MONTANA ogłasza premierę nowej płyty „JUNGLE RULES” z hitem “Unforgettable”!

FRENCH MONTANA ogłasza premierę  nowej płyty „JUNGLE RULES” z hitem “Unforgettable”!

Dzień po głośnym występie na BET Awards, FRENCH MONTANA, amerykański raper o marokańskich korzeniach, jeden z najlepiej sprzedających się hiphopowców i znany filantrop, ogłasza szczegóły i zdradza okładkę swojego drugiego albumu „JUNGLE RULES”!

 

Album promuje hit „Unforgettable” (posłuchaj / pobierz TUTAJ), osadzony w nieprzewidywalnym, tribalowym electro-beacie z chwytliwym, eterycznym refrenem zaśpiewanym przez Swae Lee z Rae Sremmurd, to globalny fenomen, który nadaje też ton całej płycie. Piosenkę odsłuchano w serwisie Spotify już ponad 158 milionów razy!

 

Płyta „JUNGLE RULES” dostępna będzie 14 lipca we wszystkich serwisach cyfrowych, a wersja fizyczna albumu na nośniku CD w Polsce dostępna będzie od 11 sierpnia br.

 

Na swój występ podczas BET Awards, French Montana zaprosił Triplets Ghetto Kids – sensację YouTube’a z Ugandy, grupę dzieci z ulic Kampali, które zatańczyły w klipie do „Unforgettable”. Montana spełnił ich marzenie, zapraszając ich do Stanów Zjednoczonych i dając szansę pokazania swoich imponujących umiejętności podczas gali BET Awards. Występ można obejrzeć TUTAJ.

 

Wcześniej French Montana zaprezentował w Nowym Jorku film dokumentalny pt. „Project: Unforgettable – My Project, Their Reality”, opowiadający o jego podróży do Ugandy – wyniku fascynacji filmikami Triplets Ghetto Kids na YouTube – która stała się dla rapera źródłem inspiracji i doświadczeniem, które określiło charakter nadchodzącej płyty. Pełnometrażowy dokument będzie miał swoją premierę wraz z albumem „Jungle Rules”.

 

French Montana współpracował z największymi nazwiskami, od Jay-Z i Kanye West po Nas czy Jennifer Lopez. Ma na koncie nominację do prestiżowej nagrody Grammy i śmiało można stwierdzić, że jest w szczytowym momencie swojej kariery! Wraz z premierą nowego albumu artysta  rozpoczyna trasę koncertową po Stanach i Europie. Raper występuje też jako support The Weeknd podczas Starboy Tour. A na French Montana.

 

***

Więcej informacji o French Montana: Oficjalna strona | Facebook | Twitter | Instagram | YouTube/Vevo