Skip content

Frenship – autorzy hitu “Capsize” zapowiadają premierę EP-ki!

Frenship – autorzy hitu “Capsize” zapowiadają premierę EP-ki!

W zaledwie kilka miesięcy, utwór „Capsize” duetu Frenship  odsłuchano ponad 100 milionów razy w serwisie Spotify, sprawiając, że jest to jeden z najpopularniejszych wiralowych przebojów tegorocznego lata. Okrzyknięty niedawno przez Magazyn Billboardjednym z najszumniejszych nowych aktów”, Frenship ogłosił premierę debiutanckiej EP-ki „Truce”, która ukaże się 2 września w sprzedaży cyfrowej. Poza singlem ‘Capsize” znajdą się na niej jeszcze 4 utwory.

frenship

Tracklista „Truce”:

  1. Carpet
  2. Capsize (feat. Emily Warren)
  3. Run Wild
  4. 1000 Nights
  5. Kids (Acoustic Version)

 

 

„Te piosenki, podobnie jak ciastka naszych matek, były tworzone z miłością. Pracowaliśmy nad nimi już od dłuższego czasu i jesteśmy podekscytowani, że w końcu podzielimy się nimi ze światem. Mamy nadzieję, że się Wam spodobają!” – mówi James Sunderland.

 

Frenship  to pochodzący z Los Angeles duet tworzony przez Jamesa Sunderlanda oraz Bretta Hite’a. Zadebiutowali pod koniec 2015 wypuszczając serię remiksów i dwie własne kompozycje, ale to za sprawą singla „Capsize” stało się o nich głośno!

 

Pobierz / posłuchaj „Capsize” TUTAJ!

 

Utwór w niespełna dobę wspiął się na #1 zestawienia Hype Machine i #35 miejsce  amerykańskiego zestawienia Top50 na Spotify! W oczekiwaniu na oficjalny teledysk, Frenship  udostępnili lyric video, które można zobaczyć TUTAJ. 5 września ruszają  trasę koncertową po Stanach Zjednoczonych – będą wspierać duo Cherub.

 

***

 

Więcej o Frenship: Oficjalna strona | Facebook | Twitter | Instagram | Soundcloud | YT/VEVO