Skip content

FUTURE i THE WEEKND – zobacz ich wspolny klip do “Low Life” + polski akcent na nowej płycie Future’a!

FUTURE i THE WEEKND – zobacz ich wspolny klip do “Low Life” + polski akcent na nowej płycie Future’a!

Jeden z najpopularniejszych raperów i nominowany do Oscara wokalista – czyli Future i The Weeknd – nagrali wspólnie utwór, który od kilku dni budzi prawdziwe emocje nie tylko w hip-hopowym świecie! Klip do „Low Life” można obejrzeć pod TYM ADRESEM, w sieci dostępny jest również materiał z planu klip (obejrzyj TUTAJ).

Utwór promuje wydaną niedawno nową płytę Future’a EVOL. Materiał dostępny jest na razie w formie cyfrowej (sprawdź TUTAJ), ale 13 maja ukaże się na winylu i… kasecie magnetofonowej (nie pojawi się na płycie CD!) i jest to odwrót od artystycznego lamentu z poprzedniego krążka DS2. Niektóre tematy pozostają niezmienne – kąpiele w szampanie, podteksty seksualne czy zepsucie w show-biznesie – ale sprzedane zostają w nowym, kipiącym wręcz energią stylu. Najciekawszymi momentami na płycie są utwory ‘Maybach’, ‘Lie To Me’ i wspomniany ‘Low Life’, w którym wokalnie udziela się jeden z najpopularniejszych aktualnie wokalistów – The Weeknd. Tytuł płyty odnosi się do ewolucji: ewoluują gatunki, kultury…i artyści. Z krążka pochodzi udostępniony już wcześniej kawałek ‘Fly Shit Only”

 

 

Dla polskich fanów nie bez znaczenia jest fakt, że za okładką EVOL stoi polski fotograf Szymon Świętochowski i agencja Ars Thanea. Dzieło oryginalnie zatytułowane ‘The Ash (Popiół)” wybrane zostało przez Future’a dzięki sile przekazu, porównywalnej z emocjami i energią jego muzyki. Jak pisze agencja Ars Thanea: ‘Jesteśmy bardzo podekscytowani, mogąc choć w części współtworzyć nowe dzieło Future’a. Przekazaliśmy licencję do zdjęcia ekipie Sony/Epic Records i wierzymy, ze nasz projekt idealnie współgra z muzyką Rapera. Życzymy mu powodzenia i mamy nadzieję na współpracę także przy jego następnych projektach! Ps. To nie zdjęcie ze stocka… ;-)”