Skip content

G-Eazy ogłasza datę premiery nowego albumu!

G-Eazy ogłasza datę premiery nowego albumu!

G-EAZY OGŁASZA DATĘ PREMIERY NOWEGO ALBUMU!

ALBUM I FILM ‘THE BEAUTIFUL & DAMNED’ JUŻ 15 GRUDNIA

NA PŁYCIE POJAWIĄ SIĘ HALSEY, CARDI B, A$AP ROCKY,

KEHLANI, E-40, CHARLIE PUTH, ANNA OF THE NORTH

„The Beautiful & Damned” to nowy album i jednocześnie tytuł filmu, który przedstawia bardzo mocny portret Geralda/G-Eazy’ego. Gerald stworzył G-Eazy’ego, by przezwyciężyć własne ograniczenia – żyć pełnią życia i zostać gwiazdą, jaką zawsze chciał być. Droga do sławy wiąże się jednak z wpadnięciem w schemat – uzależnieniami i złymi nawykami wynikającymi ze stylu życia, które G-Eazy prowadzi. Nawiązująca do powieści F. Scotta Fitzgeralda o tym samym tytule opowieść zawarta w ‘The Beautiful and Damned” pokazuje codzienne próby Geralda posprzątania bałaganu, jaki bezustannie robi w swoim życiu lekkomyślny G-Eazy.

Narracja filmu zbudowana jest wokół konfliktu, który Gerald toczy ze swoim alter ego. Zarówno bardzo osobisty album jak i film opowiadają o sporze, jaki oba charaktery toczą ze sobą oraz o tym, jak mimo wszystko pozostać sobą.

Album „The Beautiful & Damned” zapowiada singiel „No Limit” z A$AP Rockym i Cardi B (POSŁUCHAJ/KUP UTWÓR). Na podwójnej płycie znajdzie się 20 utworów, między innymi z udziałem takich artystów jak HalseyCardi BA$AP RockyKehlaniE-40Charlie Puth, Anna of The North.

 

Obserwuj G-Eazy’ego na:

http://www.thebeautifulanddamned.com/ 
https://g-eazy.com/
https://twitter.com/G_Eazy 
https://www.instagram.com/g_eazy/
https://www.facebook.com/G.Eazy/
https://soundcloud.com/g-eazy