Skip content

GEORGE MICHAEL jak żywy! Zobacz oficjalny klip do jego najnowszego singla ‘Fantasy’ z Nile’m Rodgersem!

GEORGE MICHAEL jak żywy! Zobacz oficjalny klip do jego najnowszego singla ‘Fantasy’ z Nile’m Rodgersem!

NAJNOWSZY TELEDYSK GEORGE’A MICHAELA „FANTASY (feat. Nile Rodgers)

OBEJRZYJ JUŻ TERAZ TUTAJ

Zamów płytę ‘Listen Without Prejudice, Vol. 1 / MTV Unplugged’ TUTAJ

Na początku roku 2016 George Michael planował reedycję jednej z najsłynniejszych swoich płyt – Listen Without Prejudice Vol. 1 wraz z równie słynnym koncertem, który nigdy nie ukazał się na płycie : MTV Unplugged. Jedynym z pomysłów samego George’a na odświeżenie prawdziwej perły z tamtej epoki – kawałka “Fantasy” wydanego jedynie jako b-side singla “Freedom! ’90” – była współpraca z Nilem Rodgersem (liderem grupy Chic i współtwórcą największych hitów Davida Bowie, Madonny czy Daft Punk) który jako jedyny producent na świecie “mógł tchnąć w utwór jeszcze więcej brzmienia funk, niż utwór już w sobie miał”. I choć prace nad wznowieniem całego wydawnictwa przerwała tragiczna śmierć Michaela w grudniu 2016 roku, nowa wersja “Fantasy” jest naturalnym singlem promującym całe wydawnictwo.
“Listen Without Prejudice Vol 1” to drugi w karierze solowy album George’a Michaela z 1990 roku, na którym znalazły sie takie przeboje jak wspomniany “Freedom! ’90”, “Praying For Time”, “Waiting For That Day” czy “Cowboys and Angels” – teraz specjalnie zmasterowane na potrzeby niniejszej reedycji. Koncert MTV Unplugged z 1996 zawiera największe hity Wham! oraz piosenki z albumów Faith, Listen Without Prejudice Vol. 1 oraz Older. George Michael sprzedał do tej pory 120 milionów płyt i na zawsze pozostanie jednym z najważniejszych wokalistów muzyki pop na świecie.
Reedycja ” Listen Without Prejudice Vol.1″ ukazuje się w sprzedaży cyfrowej oraz na nośnikach fizycznych  – 2CD, w specjalnym boxie 3CD+DVD oraz na płycie winylowej.