Skip content

Gorąca Słowianka w nowym teledysku! Zobacz klip “Pinky Lips”!

Gorąca Słowianka w nowym teledysku! Zobacz klip “Pinky Lips”!

MOKA to nowy projekt muzyczny, za którym stoi polski producent, kompozytor, wokalista oraz remixer Łukasz Sienicki. Jego ostatni remix, hitu The Chainsmokers & Coldplay zatytułowanego „Something Just Like This (Moka Remix)”, znalazł się w TOP 3 najczęściej pobieranych utworów z gatunku house w maju 2017 przez dj’ów z USA! Jego najnowsza produkcja, czyli utwór zatytułowany „Pinky Lips” (POSŁUCHAJ/KUP UTWÓR) stylistycznie nawiązuje do popularnego w Polsce hitu „TuesdayBuraka Yetera. Słuchacz może odnaleźć również skojarzenie do tego, co zrobił swego czasu Aron Chupa w „I’m An Albatraoz”. Cały utwór utrzymany jest w leniwym, prawie minimalowym klimacie deep house, a nagrany i zmiksowany został w studiu Łukasza Sienickiego.

 

 

Od dziś dostępny jest również teledysk do tego utworu, który z przymrużeniem oka ukazuje relacje damsko-męskie. W teledysku wystąpiła piękna, znana Słowianka Paula Tumala.

ZOBACZ KLIP NA VEVO/YOUTUBE

Jako MOKA Łukasz Stanicki zadebiutował w 2016 roku dwoma remiksami: „AICHA” dla Radka Klimczaka i „KING OF MY CASTLE” dla DJ Adamusa. MOKA to przede wszystkim producent lubiący eksperymentować. Swoje zainteresowania muzyczne umiejscawia w klimatach deep i tropical house i z bezkompromisową odwagą łączy je z takimi stylami jak rock, chillout, jazz, soul, reggae i r’n’b.

 

Znajdziesz nas na:

Facebook | Instagram | Twitter | YouTube | WWW