Skip content

Gromee otwiera Mistrzostwa Europy w piłce siatkowej mężczyzn!

Gromee otwiera Mistrzostwa Europy w piłce siatkowej mężczyzn!

24 sierpnia (czwartek) na PGE Narodowym Ceremonią i Meczem Otwarcia zainaugurowane zostaną CEV Mistrzostwa Europy w piłce siatkowej mężczyzn – LOTTO EUROVOLLEY POLAND 2017.

 Ceremonię otwarcia rozpocznie Gromee przygotowanym przez siebie medleyem przebojów oraz muzyką skomponowaną specjalnie na tę okazję. Gromee to jeden z najbardziej utalentowanych polskich DJ-ów i producentów muzycznych. Jego każda produkcja to komercyjny sukces. „Follow You” (ZOBACZ TELEDYSK) otrzymał status Złotej Płyty, „Fearless” (ZOBACZ TELEDYSK) i „Spirit” (ZOBACZ TELEDYSK) pokrył się Platyną, a ten ostatni znalazł się na pierwszym miejscu listy najczęściej odtwarzanych utworów w polskich stacjach radiowych! Obecnie artysta promuje swój wakacyjny hit „Runaway” (ZOBACZ TELEDYSK). Gromee już od kilku lat regularnie koncertuje po całej Polsce, a jego sety goszczą w najlepszych klubach i festiwalach w kraju. Dzielił scenę z takimi artystami jak: Elton John, Mariah Carey, Enrique Iglesias, Alan Walker.

Mistrzostwa Europy w piłce siatkowej mężczyzny zostaną rozegrane w pięciu miastach: Warszawie, Katowicach, Krakowie, Szczecinie i Gdańsku/Sopocie. Mecz otwarcia, jak podczas pamiętnych Mistrzostwa Świata w 2014 roku z Serbią, Polacy zagrają na Stadionie Narodowym w Warszawie.

Mistrzostwa rozpoczną się 24 sierpnia, a finał z krakowskiej Tauron Areny kibice będą mogli zobaczyć 3 września. Transmisję ceremonii otwarcia oraz mistrzostw będzie można obejrzeć w Telewizji Polsat.

GROMEE w Internecie:

Facebook | Instagram | YouTube

Znajdziesz nas na :

Facebook | Instagram | Twitter | YouTube | WWW