Skip content

Gromee prezentuje swoją propozycję na Konkurs Piosenki Eurowizji. Posłuchaj „Light me up”!

Gromee prezentuje swoją propozycję na Konkurs Piosenki Eurowizji. Posłuchaj „Light me up”!

Gromee prezentuje swoją propozycję na Konkurs Piosenki Eurowizji. Posłuchaj „Light me up”!

„Light me up” (POBIERZ LUB POSŁUCHAJ) to nowa propozycja od popularnego producenta muzycznego i DJ – Gromee.  W utworze swojego głosu użyczył Lukas Meijer, który współpracował już z Gromee’em przy jego poprzednim singlu „Without You”. „Light me up” to mieszanka charakterystycznego dla artysty elektronicznego brzmienia, muzyki house i popu. Teledysk do utworu (YOUTUBE / VEVO) nagrywany był w słonecznej Barcelonie.

Gromee już od kilku lat regularnie koncertuje po całej Polsce, a jego sety goszczą w najlepszych klubach i festiwalach w kraju. W muzycznym dorobku ma single, które prezentowały stacje radiowe w Polsce i na świecie. Jego największe przeboje to: „Fearless” (ZOBACZ TELEDYSK), „Spirit” (ZOBACZ TELEDYSK), „Runaway” (ZOBACZ TELEDYSK) oraz wspomniany wcześniej „Without You” (ZOBACZ TELEDYSK).  W ubiegłym roku za swoje dokonania został nagrodzony statuetką i statusem najlepszego Producenta Muzycznego i DJ’a w kraju.

Lukas Meijer znany jest głównie w rodzinnej Szwecji jako wokalista i autor muzyki oraz tekstów rockowego zespołu No Sleep For Lucy. Do tej pory miał zaszczyt współpracować z wieloma utalentowanymi ludźmi z branży muzycznej, m.in.: Stevie Aiello (30 Seconds To Mars), Tommy Henriksen (Alice Cooper, Hollywood Vampires), czy nominowany do Grammy Mark Holman (Daughtry, Three Days Grace). Lukas zawsze szuka nowych miejsc do odkrycia na swoim muzycznym radarze. Pisanie z Gromee było dla niego nowym doświadczeniem. Połączenie jego rockowych korzeni z klubowymi produkcjami Gromee’go okazało się sukcesem. Ich poprzedni wspólny singiel „Without You” osiągnął już ponad 8 mln wyświetleń.

„Light me up” jest propozycją Gromee’go na tegoroczny Konkurs Piosenki Eurowizji – Lizbona 2018. Piosenka promuje również pierwszy album artysty – „Chapter One”. Premiera już 16 marca. Płytę można zamówić w przedsprzedaży na empik.com (ZAMÓW).

Tracklista „Chapter One”:

 1. Fearless feat. May-Britt Scheffer
 2. Lingo feat. Mahan Moin
 3. Follow You feat. Wurld
 4. Light Me Up feat. Lukas Meijer
 5. Spirit feat. Mahan Moin
 6. Who Do You Love feat. Wurld
 7. Without You feat. Lukas Meijer
 8. Gravity feat. Andreas Moe
 9. Runaway feat. Mahan Moin
 10. All Night 2017 feat. WurlD
 11. Hurricane feat. Terri B!
 12. 2BA
 13. Ania Dąbrowska – Nieprawda (Gromee Remix)
 14. Beata – Upiłam się Tobą (Gromee Remix)

 

GROMEE w Internecie:

Facebook | Instagram | YouTube

Znajdziesz nas na :

Facebook | Instagram | Twitter | YouTube | WWW