Skip content

GUY SEBASTIAN znany z piosenki „Tonight Again” w Polsce!

GUY SEBASTIAN znany z piosenki „Tonight Again” w Polsce!

GUY SEBASTIAN na koncercie w Polsce

Open Stage // Stodoła

30 sierpnia 2015

Bilety w sprzedaży na www.LiveNation.pl.

Guy Sebastian urodził się w 1981 roku w Malezji, ale – w wieku 6 lat – przeprowadził się wraz z rodziną do Australii.

W ciągu swojej kariery otrzymał 22 nominacje do ARIA Award (w tym w kategoriach Single of the Year, Best Male Artist oraz Best Pop Artist) oraz otrzymał ARIA Award w kategorii Highest Selling Single za “Angels Brought Me Here” oraz “Who’s That Girl”. Z łączną sprzedażą (albumów i singli) przekraczającą 3 miliony Guy osiągnął status jednego z najpopularniejszych artystów w Austalii. Guy jest również jednym z niewielu artystów, którego singiel – “Battle Scars” (z udziałem rapera Lupe FIasco) – pokrył się platyną także w Stanach Zjednoczonych.

Guy był pierwszym australijskim zwycięzcą programu Idol, dzięki któremu podbił serca Australijczyków głównie z uwagi na swoją niepowtarzalność i niezwykły talent wokalny.

Pracował także jako juror w popularnym muzycznym show telewizyjnym The X Factor, gdzie pokazał się publiczności i uczestnikom jako fantastyczny mentor i opiekun.

Europejskiej publiczności dał się poznać za sprawą świetnego występu podczas festiwalu Eurowizja 2015, gdzie zaśpiewał swój przebój “Tonight Again”, zajmując ostatecznie 5. miejsce (i bardzo wysokie noty w polskim głosowaniu!).

Guy Sebastian poświęca się również pracy charytatywnej. Jest oficjalnym ambasadorem Czerwonego Krzyża, wspiera także Królewski Szpital Dziecięcy w Sydney. Wspólnie z żoną założył również The Sebastian Foundation.

Najświeższa płyta artysty zatytułowana “Madness” (z eurowizyjnym kawałkiem “Together Again”) dostępna już w wersji cyfrowej, a w sprzedaży fizycznej od 10 lipca.

GUY SEBASTIAN – koncert

Open Stage // Stodoła // Warszawa

30 sierpnia 2015

Bilety w cenie 59 zł już w sprzedaży na www.LiveNation.pl.