Skip content

HURTS – ostatnia odsłona nowej płyty i specjalny prezent dla polskich fanów!

HURTS – ostatnia odsłona nowej płyty i specjalny prezent dla polskich fanów!

Kiedy sześć lat temu podbili Europę singlem „Wonderful Life” nikt nie spodziewał się, że duet Hurts na stałe zapisze się na międzynarodowej scenie elektronicznego popu. W tym tygodniu do sprzedaży trafi ich trzeci album studyjny „Surrender” z hitem „Some Kind Of Heaven”, który w Polsce (sądząc po ilości odtworzeń w stacjach radiowych) dorównał popularności największym hitom zespołu – „Stay”, „Better Than Love” czy „Blood Tears & Gold”. Z płyty pochodzi aż 5 klipów i pseudo video, w tym najnowsza udostępniona właśnie ballada „Wish” (kliknij TUTAJ aby obejrzeć) do której stylowy teledysk wyreżyserował sam… Bryan Adams!

Jedna z największych i najbardziej aktywnych grup fanów Hurts pochodzi z Polski, a przy premierze każdej płyty i trasie koncertowej uwzględniana jest w planach muzyków. Theo i Adam wystąpili już w tym roku w Szczecinie w ramach Eska Music Awards a na rok 2016 zaplanowane są ich dwa koncerty w naszym kraju – w Poznaniu (28.02) i Warszawie (14.03). To nie koniec niespodzianek dla Polskich fanów – kupując wersję deluxe płyty ‘Surrender’ w salonach sieci EMPIK fani otrzymają unikalny upominek – specjalną bransoletkę z logo zespołu. Aby skorzystać z tej oferty trzeba się spieszyć, bo nakład bransoletek jest ściśle ograniczony.

Album „Surrender” ukazuje się 9 października na płycie CD, CD Deluxe (dodatkowe utwory) i na winylu a także w wersji cyfrowej.