Skip content

Isac Elliot w biurze Sony Music Poland. Zobacz nagranie z akustycznego występu idola nastolatek

Isac Elliot w biurze Sony Music Poland. Zobacz nagranie z akustycznego występu idola nastolatek

ISAC ELLIOT W BIURZE SONY MUSIC POLAND

ZOBACZ NAGRANIE Z AKUSTYCZNEGO WYSTĘPU IDOLA NASTOLATEK!

YouTube

 

Isac Elliot to fiński wokalista i autor piosenek, który w wieku zaledwie 17 lat może się już pochwalić wieloma sukcesami. W swoim rodzimym kraju artysta jest idolem nastolatek – ostatnio furorę robi także w Europie. Popularność zdobył przede wszystkim dzięki swojemu debiutanckiemu albumowi, czyli wydanym w 2013 roku “Wake Up World“. Rok później podzielił się ze światem płytą “Follow Me“, która również okazała się strzałem w dziesiątkę.

 

W czerwcu Isac Elliot supportował słynny wśród nastolatków zespół Bars & Melody podczas koncertów w Polsce. Wystąpił w Łodzi, Radomiu, Rzeszowie i Poznaniu. Dzień po koncercie w Rzeszowie artysta odwiedził warszawskie biuro Sony Music Poland, w którym zrealizował niespodziankę dla swojej licznej grupy polskich fanów.

 

Artysta wykonał akustycznie swoje dwa utwory. W serwisie YouTube można obejrzeć już nagranie z krótkiego występu. Isac zaśpiewał “Rich & Famous” (w oryginale wykonywane z norweskim DJ-em o pseudonimie SJUR) oraz “New Way Home“, czyli pierwszą napisaną przez siebie piosenkę. Utwór wydał w wieku zaledwie 12 lat.

 

Dyskografię Isaca zamyka album “Faith” z 2017 roku.