Skip content

JAIN ‘Come’ na szczycie polskiego iTunesa! Cała płyta już w listopadzie – zamów już dzisiaj!

JAIN ‘Come’ na szczycie polskiego iTunesa! Cała płyta już w listopadzie – zamów już dzisiaj!

Tego przeboju nie da się nie znać!

‘Come’ francuskiej wokalistki JAIN najpierw można było usłyszeć w reklamie ramówki jednej stacji telewizyjnej, a od kilku tygodni ‘Come, come my baby come…’ słychać z anteny największych stacji radiowych w Polsce. Utwór dotarł także na 1. miejsce polskiej iTunes Singles Chart i wygląda na to, że długo jeszcze się od niego nie uwolnimy! Młoda, zaledwie 23-letnia Jain zafascynowana jest afrykańskimi wpływami w muzyce i słychać to w jej piosenkach – tworzy pop, ale z domieszką world music, bluesa a nawet muzyki rockowej.

Sympatycy oryginalnej odmiany muzyki pop ucieszą się więc z wiadomości, że cała płyta JAIN trafi do sprzedaży w Polsce już w przyszłym miesiącu. Album „Zanaka” z nietypowymi, ale wpadającymi w ucho kompozycjami JAIN ukaże się na płycie CD i w formie cyfrowej (zamawiając go przed premierą na iTunes już teraz otrzymasz aż 4 utwory do pobrania!) 27 listopada.

Wszystkim, którzy jeszcze nie widzieli, gorąco polecamy niesamowity, pełen optycznych iluzji klip „Come” (kliknij TUTAJ aby obejrzeć). Utwór ma już ponad 2 miliony odtworzeń, z czego prawie połowa pochodzi z naszego kraju!